НПУ ім.М.П.Драгоманова підвищує ІТ-кваліфікацію вчителів Сколівщини

0 778

Відповідно до угоди № 21 від 18.12.2017, підписаної ректором університету Віктором Андрущенком, між НПУ імені М.П.Драгоманова і Сколівською районною держадміністрацією, 8 і 9 лютого у гімназії м. Сколе проходили тренінги вчителів ЗОШ Сколівського району Львівської області.

Унікальність програми підвищення кваліфікації полягає в тому, що її проходили вчителі тих дисциплін, які свої уроки не часто проводять у комп’ютерних класах (української мови та літератури, фізики та ін.), повідомили SKOLE-TODAY у Центрі цифрових технологій навчання.

До того ж акцент було зроблено на оволодінні практичних навичок, роботу з програмними продуктами особисто вчителем.

Головний меседж такого підходу передають слова ректора вишу:

Сьогодні інформаційно-комунікаційна компетентність – це елемент культури вчителя будь-якої кваліфікації, а не інформатики чи математики, як вважалось раніше. НПУ імені М.П.Драгоманова готовий і зобов’язаний як лідер педагогічної освіти України допомагати вчителям з сільської місцевості здобувати цю компетентність

Заняття тривали два дні по 5 астрономічних годин. Кожен вчитель отримав від НПУ навчально-методичні матеріали та детальні інструкції.

Вчителі, які виконали лабораторні роботи, отримали з рук проректора з дистанційної освіти та інноваційних технологій навчання Анатолія Кудіна сертифікати НПУ імені М.П.Драгоманова, а від Центру цифрових технологій навчання НПУ – ще й програмне забезпечення навчального призначення.

Вас може зацікавити
Коментарі
Завантаження...
X