У «Сколівських Бескидах» побільшало зубрів

0 766

У Національному заповіднику «Сколівські Бескиди» провели облік тваринного світу. Особливу увагу звертали на чисельність червонокнижних рідкісних та зникаючих видів. Є збільшення чисельності зубра – 33 особини, обліковано 27 особин ведмедя бурого, 23 особини рисі та 10 особин кота лісового.

У кожному лісництві були сформовані бригади з числа працівників служби охорони ПЗФ під керівництвом лісничих та працівників апарату парк, повідомили SKOLE-TODAY у НПП “Сколівські Бескиди”.

Бригади застосовували маршрутний облік звірів по слідах на снігу, метод картування слідів та анкетно-опитовий метод. На основі первинних матеріалів опрацювали зведені відомості чисельності фауни по лісництвах, дільницях та по установі в загальному.

У цьому році по парку зафіксовано 414 особин оленя благородного, 411 особин козулі та 112 кабана.

З хутрових звірів обліковано 18 особин вовка, 46 особин лисиці, 268 куниці тощо.

Також на території НПП «Сколівські Бескиди» на під’їзних шляхах встановлюються шлагбауми, а також необхідні інформаційні та охоронні знаки затвердженого зразка. Це робиться з метою запобігання браконьєрства, самовільних порубок та інших видів порушень чинного природоохоронного законодавства службою державної охорони ПЗФ забезпечена постійна охорона та контроль природо-заповідних територій.

Цього тижня працівники парку виготовили два шлагбауми, які будуть вставлені на території Сколівського та Майданського лісництв після вставлення відповідних погодних умов.

Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.