Сколівські комунальники «тихенько» купили систему відеоспостереження за 100 тис.грн.

3 1 974

Сколівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарство 30 листопада цього року перерахувало 105 тис. грн ПП «СВТ-Плюс», свідчать дані аналітично-пошукової системи 007. Водночас інформація про цю закупівлю відсутня в Prozorro.

Згідно із Законом України «Про публічні закупівлі», у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тис. грн, замовники обов’язково оприлюднюють звіт про укладені договори в системі електронних закупівель Prozorro. Такий звіт замовники повинні оприлюднювати протягом одного дня з дня укладення договору, передає SKOLE-TODAY з посиланням на Наші Гроші.Львів

Як свідчать дані 007, 30 листопада Сколівське КП перерахувало за систему вiдеоспостереження 105 тис. грн на підставі договору від 29 листопада 2017 року. Однак звіт про укладений договір станом на 27 грудня, всупереч вимогам закону, в Prozorro так і не було оприлюднено.

Власником та директором ПП «СВТ-Плюс» є мешканець Львова Богдан Хруняк.

Згідно з YouControl, до 2017 року фірма не отримувала держзамовлень. Лише в середині грудня цього року (в один день) фірма отримала замовлень від військової частини А4324 на майже 131 тис. грн.

З аналітично-пошукової системи 007 також відомо, що влітку «СВТ-Плюс» отримувало майже 14 тис. грн від Сколівської міськради за встановлення системи відеоспостереження.

0

Автор публікації

Офлайн 4 дні

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 901Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Olexandr Nikitin сказав

  У Нью Йорку на кожному столбі висить панорамна камера відеоспостереження бо то є безпека життю людей !!!

  0
 2. Ігор Богданович Цундер сказав

  Правильно зробили!

  0
 3. Yurij Levickij сказав

  Імбіцили навчіться користуватись системами.

  0

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.