У Волосянці, в готель «Скеля», де сталось отруєння, не пустили комісію з розслідування

2 1 705

За наказом ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області було направлено комісію з метою розслідування ймовірних причини та умов виникнення спалаху гострої кишкової інфекції. Проте власники міні-готелю «Скеля» (с. Волосянка, Сколівського району) відмовились допускати комісію до перевірки об’єкту.

Нагадаємо, що раніше шестеро мешканців м. Одеса (в тому числі 2-є дітей віком 1 та 4 роки) , повертаючись із відпочинку, звернулись до медичного пункту Львівського залізничного вокзалу зі скаргами на погане самопочуття. Після огляду їх всіх було госпіталізовано з діагнозом “гостра кишкова інфекція”.

Після госпіталізації потерілі повідомили, що відпочивали у готелі «Скеля» у смт. Славське, що виявилось недостовірною інформацією, оскільки міні-готель «Скеля знаходиться у селі Волосянка Сколівського району, повідомляє SKOLE-TODAY.

До лікувального закладу хворі звернулись тільки на третій день захворювання, проте погіршення стану здоров’я пов’язують після вживанням їжі у готелі. Всі пацієнти мають стан середньої важкості.

На підставі наказу Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області від 28.01.17 р. № 96 здійснено вихід в готель «Скеля» ПП Приходько В.І. з метою розслідування ймовірних причини та умов виникнення спалаху гострої кишкової інфекції серед осіб, госпіталізованих в КЗ «ЛОР ЛОІКЛ».

Незважаючи на присутність представників Сколівського ВП Стрийського ВП ГУ Національної поліції України у Львівській області, комісію до перевірки даного об’єкту Приходьком В.І. не було допущено. Через
це начальнику ГУ НП у Львівській області направлено лист від 29.01.18 р. № 7-1-13/873 «Про недопуск до проведення позапланового заходу».

Відповідні листи направлено в прокуратуру Львівської області від 29.01.18 р. № 7-1-13/872 та Голові ЛОДА від 29.01.18 р. № 871.

Ситуація перебуває на контролі Головного Управління Держпродспоживслужби у Львівській області.

Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

 1. Андрій Соловйов
  Андрій Соловйов сказав

  Треба оприлюднювати всі докази перш ніж звинувачувати: довідка з лікарні,докази проживання та харчування(ТІЛЬКИ В ЦЬОМУ ГОТЕЛІ!) і т.д.і т.п.Припущенням наклепництва(можливо і за гроші в інтересах конкурента) на Славське та на Тей чи інший готель являється ТЕ,ЩО в цьому готелі могло харчуватись на той час не п’ять людей,а більше(а саме так і було),і отруєнь чи скарг на харчування не було,тому й прирівнюється ця ситуація до слів приказки:”Одна баба говорила !”😡

  1. Супрун Оегович Олег
   Супрун Оегович Олег сказав

   ДОРЕЧІ,що то за одесити,знаю ряд таких “БРЕМЕНСКИХ МУЗИКАНТІВ”…,зараз у перевіряючих залишилась тільки одна підстава для позапланових перевірок це “заявник”…

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.