У Волосянці, в готель «Скеля», де сталось отруєння, не пустили комісію з розслідування

2 1 742

За наказом ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області було направлено комісію з метою розслідування ймовірних причини та умов виникнення спалаху гострої кишкової інфекції. Проте власники міні-готелю «Скеля» (с. Волосянка, Сколівського району) відмовились допускати комісію до перевірки об’єкту.

Нагадаємо, що раніше шестеро мешканців м. Одеса (в тому числі 2-є дітей віком 1 та 4 роки) , повертаючись із відпочинку, звернулись до медичного пункту Львівського залізничного вокзалу зі скаргами на погане самопочуття. Після огляду їх всіх було госпіталізовано з діагнозом “гостра кишкова інфекція”.

Після госпіталізації потерілі повідомили, що відпочивали у готелі «Скеля» у смт. Славське, що виявилось недостовірною інформацією, оскільки міні-готель «Скеля знаходиться у селі Волосянка Сколівського району, повідомляє SKOLE-TODAY.

До лікувального закладу хворі звернулись тільки на третій день захворювання, проте погіршення стану здоров’я пов’язують після вживанням їжі у готелі. Всі пацієнти мають стан середньої важкості.

На підставі наказу Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області від 28.01.17 р. № 96 здійснено вихід в готель «Скеля» ПП Приходько В.І. з метою розслідування ймовірних причини та умов виникнення спалаху гострої кишкової інфекції серед осіб, госпіталізованих в КЗ «ЛОР ЛОІКЛ».

Незважаючи на присутність представників Сколівського ВП Стрийського ВП ГУ Національної поліції України у Львівській області, комісію до перевірки даного об’єкту Приходьком В.І. не було допущено. Через
це начальнику ГУ НП у Львівській області направлено лист від 29.01.18 р. № 7-1-13/873 «Про недопуск до проведення позапланового заходу».

Відповідні листи направлено в прокуратуру Львівської області від 29.01.18 р. № 7-1-13/872 та Голові ЛОДА від 29.01.18 р. № 871.

Ситуація перебуває на контролі Головного Управління Держпродспоживслужби у Львівській області.

0

Автор публікації

Офлайн 2 тижні

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 906Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Андрій Соловйов сказав

  Треба оприлюднювати всі докази перш ніж звинувачувати: довідка з лікарні,докази проживання та харчування(ТІЛЬКИ В ЦЬОМУ ГОТЕЛІ!) і т.д.і т.п.Припущенням наклепництва(можливо і за гроші в інтересах конкурента) на Славське та на Тей чи інший готель являється ТЕ,ЩО в цьому готелі могло харчуватись на той час не п’ять людей,а більше(а саме так і було),і отруєнь чи скарг на харчування не було,тому й прирівнюється ця ситуація до слів приказки:”Одна баба говорила !”😡

  0
  1. Супрун Оегович Олег сказав

   ДОРЕЧІ,що то за одесити,знаю ряд таких “БРЕМЕНСКИХ МУЗИКАНТІВ”…,зараз у перевіряючих залишилась тільки одна підстава для позапланових перевірок це “заявник”…

   0

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.