Атака змії: на Сколівщині змія вкусила 55-річну жінку

0 318

У понеділок, 26 червня 2017 року о 13:38 у Сколівську ЦРЛ була доставлена жінка 1962 року народження, з діагнозом – укус змії другого пальця правої кисті, передає SKOLE-TODAY з посиланням на Головне управління ДСНС України у Львівській області.

Потерпіла знаходиться в реанімаційному відділенні Сколівської центральної районної лікарні у стані середнього ступеня важкості.
Це далеко не перший випадок укусу змії на території району. Початок літа характеризується особливою активізацією плазунів. Нагадаємо, нещодавно від укусу змії постраждала 14-річна дівчинка зі Сколе, а минулого тижня змія вкусила 13-річну дівчинку з Волосянки

Читайте також: Від вибуху автомобіля в Києві загинув представник Міноборони (ВІДЕО)

Головне управління ДСНС України у Львівській області закликає громадян дотримуватися заходів безпеки під час перебування на природі. Зокрема, йти в ліс необхідно в одязі, що закриває всі частини тіла, на ноги слід надягати гумові чоботи. Необхідно бути уважними, дивитися під ноги – змія сховається, вчасно відчувши ваше наближення. При зустрічі зі змією зупиніться, не наближайтеся до неї, змія ніколи не нападає першою, але будь-який необережний рух для неї – знак загрози. Якщо не вдалося уникнути укусу змії, необхідно надати першу допомогу, а потім негайно звернутися до лікаря.
Вас може зацікавити
Коментарі
Завантаження...
X