Сколівщина

На Сколівщині під час пожежі загинула 95-річна мешканка с. Корчин

Трагічний випадок трапився сьогодні, 14 січня 2018 р., близько 09:30 год у селі Корчин Сколівського району. Перехожі помітили дим, який виходив з будинку та, викликавши на місце події пожежників, спробували самостійно погасити пожежу. Прибувши на місце, рятувальники локалізували пожежу та знайшли тіло 95-річної мешканки у комірчині будинку.

Дим, який виходив з помешкання, помітили сусіди та, викликавши пожежників, спробували самостійно погасити пожежу, повідомили SKOLE-TODAY очевидці події. Вибивши двері та побачивши, що дим заповнив повністю приміщення будинку, і пожежа може від таких дій тільки збільшитись, люди вирішили дочекатись рятувальників. Прибувши на місце події, пожежники локалізували пожежу та при огляді будинку, у комірчині, виявили тіло 95-річної мешканки.

Очевидно, старенька пробувала таким чином врятуватись, проте вдихнула велику кількість токсичного диму, та втративши свідомість, задихнулась.

На даний момент причини займання встановлюються.

 

Читати повний текст новини

Більше новин:

4 thoughts on “На Сколівщині під час пожежі загинула 95-річна мешканка с. Корчин”

Залишити відповідь

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify GooglePlus Client ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for GooglePlus Login to work

Close