Сколівщина

Мати міського голови в Сколе отримала понад 500 тис.грн. на вивезення сміття від комунальників

Два комунальні підприємства Сколе, засновником яких є Сколівська міська рада, протягом 2017 року заплатили понад 535 тис. грн за вивезення твердих побутових відходів приватному підприємцю Богдані Москаль, яка є матір’ю Сколівського міського голови Володимира Москаля.

Про це свідчать дані аналітично-пошукової системи 007.

КП «Сколівське житлово-комунальне господарство», яке перебуває в стані припинення (реорганізація – приєднання до Сколівського КП ВКГ), за вивезення сміття сплатило їй в цьому році майже 246 тис. грн. А вже згадане Сколівське КП ВКГ (комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства) – ще майже 290 тис. грн.

Водночас, згідно з Prozorro, Богдана Москаль з кінця 2016 року уклала з цими комунальними підприємствами 5 договорів на вивезення сміття на 335 тис. грн, з яких у 2017 році – на 265,6 тис. грн. Різницю можна пояснити тим, що замовники зобов’язані звітувати в Prozorro про договори від 50 тис. грн, а на порталі 007 можна відслідковувати й менші транзакції, повідомляють Наші.Гроші Львів

Так, у лютому 2017 року вона отримала замовлення від КП «Сколівське житлово-комунальне господарство» на вивезення 335 куб. м сміття за 49 тис. грн, тобто по 146 грн за куб.  У березні вартість цього договору збільшили на 36,6 тис. грн, у квітні – ще на 60 тис. грн. У листопаді 2017 року з Богданою Москаль договір також уклало Сколівське КП ВКГ, на 120 тис. грн (вивезення 818 куб. м сміття, 146,7 грн/куб). Усі закупівлі здійснили без конкурсу.

Чоловік Богдани Москаль є депутатом Сколівської міськради, членом комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів. У своїй декларації за 2016 рік він вказує, що отримав від підприємницької діяльності 952,7 тис. грн, а його дружина – майже 912 тис. грн. Крім того, Богдана Москаль отримала понад 128 тис. грн доходу від надання майна в оренду КП «Сколівське житлово-комунальне господарство».

Нагадаємо, мати міського голови володіє ПП «ММ Буд», а раніше була співвласницею ТОВ «КІМ».  У 2014 році Львівське обласне територіальне відділення АМКУ оштрафувало ТОВ «КІМ» та її чоловіка, приватного підприємця Богдана Москаля, за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді спотворення результатів торгів КП «Сколівське житлово-комунальне господарство».

Читати повний текст новини

Більше новин:

13 thoughts on “Мати міського голови в Сколе отримала понад 500 тис.грн. на вивезення сміття від комунальників”

    1. Олег Олегович а ти шо заздриш? Забезпечили майбутніх дітей, покупили все шо треба, на столі і під столом. А порошенко поганий!

    2. Liliya Vorobyova ….я завдяки дорученнюдепутатів нашої каденції ці ділянки,у них відсудив в користь громади,шкода стільки роботи,а злодій-злодієм…на то воля громади..🙂

    1. …. 2011-2016році близько 1000200за рік,з урахуванням оренди кожного сміттєвого бака по 60-120грн за 1 штуку в місяць,я їх зробив 120шт, плюс оренда ЖКХ приміщень у його мами,на вул. СТРИЙСЬКА…

Залишити відповідь

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify GooglePlus Client ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for GooglePlus Login to work

Close