Сколівщина

«Чому так мало канікул?»: відділ освіти пояснив стосовно канікул у Сколівському районі

Нещодавно, в нашій групі у соціальній мережі Facebook одна з наших читачок поцікавилась питанням тривалості канікул у школах Сколівського району, а саме, чому у Сколівському районі тривалість канікул встановлено з 30 грудня по 10 січня?

“Мене дуже цікавить, чому в цілій Львівській області канікули в школах або з 23 грудня по 15 січня, або з 30 грудня по 20 січня, а в Сколівському районі канікули тільки з 30 грудня по 10 січня? Невже для нашого району Міністерство видало інший наказ про тривалість канікул? До речі, минулого року була така сама ситуація. Шановна влада, ви думаєте, що наші діти не втомились і не хочуть так само відпочивати, як і ціла область та сусідні райони? Та вони обурені, як і вчителі. Може вже будете прислухатись до рекомендацій більшості!!!”, – запитує наша читачка.

SKOLE-TODAY звернулись за коментарем стосовно тривалості канікул у школах Сколівського району до відділу освіти Сколівської РДА.

Головний спеціаліст відділу освіти І.С. Шило прокоментував ситуацію:

Відповідно до статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту» структуру навчального року та строки проведення канікул встановлюють загальноосвітні навчальні заклади за погодженням з відповідними органами управління освітою. При цьому навчальний рік у загальноосвітніх
навчальних закладах незалежно від підпорядкування, типів і форм власності розпочинається у День знань – 1 вересня і закінчується не пізніше 1 липня наступного року, а тривалість канікул протягом навчального року не може бути меншою 30 календарних днів.

Структура навчального року ЗЗСО Сколівського району розроблена у відповідності з рекомендаціями Міністерства освіти і науки України «Про структуру 2017/2018 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів» (лист МОН № 1/9-315 від 07.06.17 року), де у межах часу, передбаченого робочим навчальним планом загальноосвітнім навчальним закладом встановлюється тривалість навчального тижня на весь навчальний рік.

Навчальних днів у 2017-2018 навчальному році: 173.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою:

 • І семестр – з 01 вересня по 29 грудня 2017 року;
 • ІІ семестр – з 11 січня по 31 травня 2018 року.

Терміни канікул встановлені в межах норми Закону:

 • осінні – з 30 жовтня по 05 листопада 2017 року;
 • зимові – з 30 грудня 2017 року по 10 січня 2018 року;
 • весняні – з 31 березня по 10 квітня 2018 року.
  Весняні канікули з врахуванням місцевих традицій подовжені, на час Великодніх свят.

Шуньков Р.М.

Читати повний текст новини

Більше новин:

3 thoughts on “«Чому так мало канікул?»: відділ освіти пояснив стосовно канікул у Сколівському районі”

 1. Тривалість канікул протягом навчального року на Сколівщині становить 30 календарних днів у рамках закону. Але мене дивує те, що осінні канікули розпочинаються в понеділок, а зимові і весняні в суботу. Кому так вигідно рахувати?

 2. Listat 007 с
  26.12.2017 о 15:51
  Виходить всі інші райони закону не дотримуються… На це питання я відповіді не почув, Іван Степанович сказав, а Богдан знайшов і опублікував витяг із закону…

 3. Виходить всі інші райони закону не дотримуються… На це питання я відповіді не почув, Іван Степанович сказав, а Богдан знайшов і опублікував витяг із закону…

Залишити відповідь

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify GooglePlus Client ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for GooglePlus Login to work

Close