У Сколівському районі провели перший тур чемпіонату з настільного тенісу

0 944

Днями Федерація настільного тенісу Сколівського району організувала та провела перший тур чемпіонату району з тенісу. Неприємною несподіванкою стало завершення туру, коли організатори виявили, що до нового професійного тенісного столу пропала…сітка.

Незважаючи на неприємний інцидент, оранізатори відзначають успішне проведення першого туру, та сподіваються на розвиток настільного тенісу у Сколівському районі.

Переможцем першого туру чемпіонату Сколівського району стала команда «Опір» м.Сколе, учасників якої нагородили медалями та грамотами. На другомі місці опинилась команда «Карпати-2» смт.В.Синьовидне. Трійку лідерів замикає команда «СК Славське». Зазначимо, що система проведення чемпіонату Сколівського району аналогічна професійному чемпіонату України.  Команда – переможець всього чемпіонату (за сумою очок усіх 4-х турів) нагороджується кубками та подарунками від ФНТСР.

Змагання проходили в спортивному залі Сколівської академічної гімназії. Федерація настільного тенісу придбала перший професійний стіл для настільного тенісу за 30 тис.грн. Саме на ньому змагались учасники першого туру. Пропажу сітки виявили після завершення туру, та розвезення столів.

Сітка була в пакеті з особистими речами нашого тренера, гравця, та ідеолога в наших починаннях Лучинця В.М., відповідно речі теж пропали. На даний момент це єдина професійна сітка яка є (була) у нас, коштує вона 1100 грн!!! Можливо хтось знайшов цей пакет, сітку, та речі, і не знає куди повернути!!! Передайте це послання учням школи №1, можливо хтось бачив чи чув!! Ми будемо дуже вдячні тому хто поверне речі. 

Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

 1. Ruslan Lepetskyy
  Ruslan Lepetskyy сказав

  Молодці

  1. Oles Dopilko
   Oles Dopilko сказав

   Чекаєм вас на турнірі!!! Вже є професійний стіл, можна показувати хорошу гру!!

  2. Ruslan Lepetskyy
   Ruslan Lepetskyy сказав

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.