Новини Сколівського району

«Безпечні» перевезення Сколівщини: під час рейсу Стрий-Ялинкувате у маршрутки вибухнуло колесо

0 7 395

Небезпечна пригода трапилась сьогодні на трасі Київ-Чоп, біля с. Конюхів Стрийського району. У маршрутки, яка виконує рейс «Стрий-Ялинкувате», вибухнуло колесо.

Пасажирам рейсу пощастило: на момент вибуху колеса на трасі не було зустрічних автомобілів і аварії вдалось уникнути. Водій зумів зупинити пошкоджену маршрутку переповнену пасажирами на узбіччі дороги, повідомляє SKOLE-TODAY.

Це далеко не перший випадок, коли технічний стан маршрутних автобусів піддає ризику життя пасажирів. Зокрема, минуло тижня колесо відірвалось від осі маршрутки, яка виконує рейс «Стрий-Сопіт», повідомили SKOLE-TODAY власні джерела. Тоді, як і сьогодні, обійшлося без жертв, проте ігнорувати дані випадки перевізник просто не має права.

Нагадуємо, що маршрути у напрямку Сколівського району обслуговує перевізник «Стрийське АТП». Мешканці вже кілька місяців вимагають змінити перевізника, вказуючи на незадовільний стан транспортних засобів, зрив рейсів, скорочення маршрутів та самовільну зміну руху.

Раніше, керівництво Львівської ОДА пообіцяло провести конкурс на зміну перевізника. Нового перевізника повинні були обрати на відкритому конкурсі 15 вересня. Як виявилось, 15 вересня було тільки перше засідання, на якому було відкриття конвертів та визначення кандидатів на маршрути. У Львівській ОДА пообіцяли повідомити про результати наступного, кінцевого засідання, проте дату його проведення не повідомили.

На даний момент маршрути Сколівського району і надалі обслуговує «Стрийське АТП».

Читайте також:

Коментувати

Your email address will not be published.