На Сколівщині протестували лісівники

9 3 360

Сьогодні, 28 листопада, на майдані Незалежності м.Сколе відбулась акція протесту працівників державних лісогосподарських підприємств та національного природного парку.  Основними гаслами учасників мирної акції були: «Не дамо знищити лісову галузь», «Реформи – так, знищенню галузі – ні!», «Ні концесії в лісовій галузі», «Ні лісовому нафтогазу».

Протест пов’язаний із схваленням 15 листопада 2017 року Кабінетом Міністрів України Стратегії сталого розвитку та інституційного реформування лісового господарства України на період до 2022 року.

Під час акції виступили голови профспілкових комітетів лісових господарств, а також голова Сколівської районної ради та перший заступник голови Сколівської райдержадміністрації. Зокрема, керівники району повідомили про скерування відповідних звернень до Кабінету Міністрів України та Львівської обласної ради, відзначивши:

Зважаючи на велику залісненість Сколівського району, державні лісогосподарські підприємства є пріоритетними у забезпеченні фінансово-економічної політики району, а також є основним джерелом постачання сировини для роботи місцевих деревообробників. Стратегія сталого розвитку та інституційного реформування лісового господарства України на період до 2022 року» потребує обговорення в трудових колективах, з обов’язковим врахуванням фахових пропозицій кожного регіону. В тому числі – працівників лісового господарства нашого гірського краю, адже вони, окрім зазначеної діяльності, виконують важливі водорегулюючі та рекреаційні функції. Крім того Стратегією не визначено порядок функціонування природно-заповідних установ.

На завершення акції зачитано звернення лісівників Сколівщини до Кабінету Міністрів України, Львівської обласної ради  з проханням не допустити реалізації Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року без широкого публічного обговорення з громадськістю, зацікавленими сторонами та врахування їхніх пропозицій та зауважень.

0

Автор публікації

Офлайн 4 дні

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 901Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Іван Данів сказав

  всіх тих хто так добре кричав у Скольому на Майдані, вечором поведуть в чайну і нагодують …..Сором за них…

  0
 2. Іван Данів сказав

  цей протест проплачений директорами ДЛГ. все це нечесно і лукаво. Не вірю в ці “сходки”. Ці всі директори володіють маєтками в Європі , і хотять і дальше красти , щоб докоповувати нові віли. зверніть увагу, як живе той же М. Бойко Директор Сколівського ДЛГ. куди він їздить полєвати, які лімузини куплено ним…робити подачки, правда він вміє, але це з власної кишені.а славський , взагалі…

  0
 3. Maria Kowalchyk сказав

  Цікаво,хто був ініціатором акції сьогоднішнього протесту рядові працівники чи великі керівники,якщо керівники,то у них немає ні совісті,ні честі під їхньою егідою вже всі гори вирубані,знищені і вивезені в Європу,а вони їздять на ‘лексусах’живуть як англійська королева в палацах,їздять відпочивати на Канали,а ви дурні Бойка тепер будете палити в домівках повітрям і свої палаци будете будувати з кізяків як при первіснообщиному ладі, тіштеся дальше і обирайте лісову банду до уряду бо ще може ще щось не докрали.

  0
 4. Василь Тесля сказав

  Чому банда лісників так боїться реформи ??? Недадуть їм красти ліси !!!!

  0
  1. Іван Данів сказав

   а ці дурні прийшли захищати награбоване Бойками..

   0
 5. Василь Тесля сказав

  Банда лісників давно приватизувала ліси і вивозять закордон.. Реформа потрібна Лісової галузі !

  0
 6. Михайло Лучинець сказав

  Там вже немає що нищити, самі знищили, а тепер репетують.Реформа потрібна і то негайно, гори лисі, ліс вражений хворобами через те, що не проводять очистки ділянок після рубок, захаращеність така, що пройти лісом неможливо, техніка їздить потоками, забруднюючи річки, риби в річках через це, немає зовсім. Хтось може проти цього заперечити? Цього літа в с.Либохора жодного дня не було, щоб текла чиста вода, діти змушені в болоті вчитися плавати, бо навіть на вихідних, річка не всигала очиститись.І винні в цьому саме всі ті, які сьогодні мирно мітингують.Дайте відпочити природі та не прикривайтесь турботою про галузь, ваша турбота на яву!

  0
  1. Василь Тесля сказав

   п. Михайло я звами згоден на 1000000000% , лісники Кокоци Дайнеки … Давно приватизували ліси , реформа потрібна нехай не брешуть що приватизовані будуть ліси !!

   0
  2. Datsiv Olga сказав

   Тому репетують, бо їм урветься.

   0

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.