Сколівщина

Школярів запрошують до участі у дистанційному конкурсі з математики «Математика для всіх»

Учнів 8-11 класів усіх профілів запрошують взяти участь у дистанційному турі конкурсу з математики «Математика для всіх». Для участі у конкурсі необхідно до 15 грудня 2017 року надіслати поштою: заявку; розв’язання завдань конкурсу; квитанцію про сплату оргвнеску.

Конкурс відбудеться на базі кафедри математики Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, повідомили SKOLE-TODAY у прес-службі Департаменту освіти і науки Львівської ОДА.

Вимоги до оформлення робіт: розв’язання слід оформити у зошитах (клітинка, 18 арк.). На титульній сторінці вказуються прізвище, ім’я учасника, клас та школа, ПІБ вчителя математики.

Зазначимо, що можна надсилати роботи з неповними або частковими розв’язками. При оцінюванні робіт буде враховуватись оригінальність запропонованих розв’язків! Роботи учнів класів математичних та нематематичних профілів будуть оцінюватися окремо.

Оргвнесок (10 гривень) включає витрати на видання матеріалів конкурсу. Оргвнесок необхідно перерахувати на картку 5168 7573 3495 2688 (Шишенко Інна Володимирівна), або подати з роботою.

Повідомлення результатів конкурсу, вручення сертифікатів учасників та дипломів переможців – до 20 грудня 2017 року.

Контакти: Кафедра математики, фізико-математичний факультет Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, вул. Роменська, 81, м. Суми, 40002.

Телефон: 095-326-10-34.

E-mail: shiinna@ukr.net

Читати повний текст новини

Більше новин:

1 thought on “Школярів запрошують до участі у дистанційному конкурсі з математики «Математика для всіх»”

  1. напевно головне із цієї теми… квитанцію про сплату оргвнеску…..заробляння грошей на конкурсах – напевно головна мета організаторів цих конкурсів

Залишити відповідь

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify GooglePlus Client ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for GooglePlus Login to work

Close
X