Школярів запрошують до участі у дистанційному конкурсі з математики «Математика для всіх»

1 1 032

Учнів 8-11 класів усіх профілів запрошують взяти участь у дистанційному турі конкурсу з математики «Математика для всіх». Для участі у конкурсі необхідно до 15 грудня 2017 року надіслати поштою: заявку; розв’язання завдань конкурсу; квитанцію про сплату оргвнеску.

Конкурс відбудеться на базі кафедри математики Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, повідомили SKOLE-TODAY у прес-службі Департаменту освіти і науки Львівської ОДА.

Вимоги до оформлення робіт: розв’язання слід оформити у зошитах (клітинка, 18 арк.). На титульній сторінці вказуються прізвище, ім’я учасника, клас та школа, ПІБ вчителя математики.

Зазначимо, що можна надсилати роботи з неповними або частковими розв’язками. При оцінюванні робіт буде враховуватись оригінальність запропонованих розв’язків! Роботи учнів класів математичних та нематематичних профілів будуть оцінюватися окремо.

Оргвнесок (10 гривень) включає витрати на видання матеріалів конкурсу. Оргвнесок необхідно перерахувати на картку 5168 7573 3495 2688 (Шишенко Інна Володимирівна), або подати з роботою.

Повідомлення результатів конкурсу, вручення сертифікатів учасників та дипломів переможців – до 20 грудня 2017 року.

Контакти: Кафедра математики, фізико-математичний факультет Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, вул. Роменська, 81, м. Суми, 40002.

Телефон: 095-326-10-34.

E-mail: [email protected]

0

Автор публікації

Офлайн 2 тижні

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 906Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

  1. Олег Довбуш сказав

    напевно головне із цієї теми… квитанцію про сплату оргвнеску…..заробляння грошей на конкурсах – напевно головна мета організаторів цих конкурсів

    0

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.