Сколівщина

Хто з мешканців Сколівського району «ховається» від призову: оприлюднено прізвища

Львівський обласний військовий комісаріат оприлюднив прізвища призовників, які ухиляються від служби в армії. По Сколівському РВК оприлюдено прізвища 272 призовників, як таких що ухиляються від служби.

Під час прес-конференції головний військовий комісар Олександ Тіщенко підкреслив, що повний список буде містити 15 тисяч прізвищ.

Також він наголосив, що ці ж прізвища передаватимуться органам місцевого самоврядування і поліції, яка повинна розшукувати ухильників.

“Будуть передаватися списки в поліцію, сільські, селищні, міські ради, де вони будуть проводити розшук і доставку цих призовників”, – зазначив військовий комісар.

Сколівський РВК:

На прохання Сколівського РВК даний список був видалений.

Новий список призовників, які ухиляються від служби, буде опубліковано згодом, оскільки зараз ведеться уточнення. 

Читати повний текст новини

Більше новин:

104 thoughts on “Хто з мешканців Сколівського району «ховається» від призову: оприлюднено прізвища”

 1. Ігор а чому ти сидиш дома ти Як бравий солдат мав давно бути на передові. А сам як мадивошка сховався за спідницею. Починати треба з себе

 2. Igor Zgoba – прохання утриматись від агресії в коментарях. Поважайте користувачів соціальної мережі та порталу Skole-Today – Новини Сколівського району
  В іншому випадку вам буде заборонено коментувати публікації.
  Дякую.

 3. Ігор здоба ти запроданець путінський, в такий спосіб вирішив москалеві вислужитися, не соромно буде людям в очі дивитися коли в карпати приїдеш привезеш двох дочок , дружину як батькам в очі подивишся ? Позорище!!!!!!

 4. Я особисто звертаюсь, до адміністратора сторінки SKOLE-TODAY!! ДО ПОМОГТИ ПАНУ, ЯКИЙ ПИШЕ НЕ МІСЦЕ ЗРАДНИКІВ СЕРЕД ЛЮДЕЙ , ПРОШУ ВАС АДМ. ВИКОНАТИ ЗОЛОТІ СЛОВА, САМОГО ЗРАДНИКА І ЗАБЛОКУВАТИ ЙОГО КОМЕНТ…??

 5. Я особисто звертаюсь, до адміністратора сторінки SKOLE-TODAY!! ДО ПОМОГТИ ПАНУ, ЯКИЙ ПИШЕ НЕ МІСЦЕ ЗРАДНИКІВ СЕРЕД ЛЮДЕЙ , ПРОШУ ВАС АДМ. ВИКОНАТИ ЗОЛОТІ СЛОВА, САМОГО ЗРАДНИКА І ЗАБЛОКУВАТИ ЙОГО КОМЕНТ…??

  1. Ми дотримуємось принципу свободи слова в Інтернеті. Кожен може висловлювати свою думку – це не забороняється. Ба більше – саме свобода слова і дозволяє зробити певні висновки про опонента.

 6. Я особисто звертаюсь, до адміністратора сторінки SKOLE-TODAY!! ДО ПОМОГТИ ПАНУ, ЯКИЙ ПИШЕ НЕ МІСЦЕ ЗРАДНИКІВ СЕРЕД ЛЮДЕЙ , ПРОШУ ВАС АДМ. ВИКОНАТИ ЗОЛОТІ СЛОВА, САМОГО ЗРАДНИКА І ЗАБЛОКУВАТИ ЙОГО КОМЕНТ…??

  1. Ми дотримуємось принципу свободи слова в Інтернеті. Кожен може висловлювати свою думку – це не забороняється. Ба більше – саме свобода слова і дозволяє зробити певні висновки про опонента.

 7. Скажу вам за одного пана , який виписує ххххх, а ви брати і сестри зрозумієте закого іде мова такими словами !!! НЕ ТАКИЙ СТРАШНИЙ ВОРОГ МОСКОВСЬКИЙ , ЯК УКРАЇНСЬКІ ГНИДИ (ЗРАДНИКИ)) більше нема слів !!!

  1. Живеш в москві, сам з турки, а припхався в Сколівський район з бізнесом. Чого прийшов на батьківщину зрадників? І вашим і нашим. Та ти і сам не розумієш москаль ти чи Українець…..

 8. Військовому комісаріату потрібно нову квартиру купити і нова модель німецького автопрому вийшла теж хочеться обновити, а ще земелькою в майбутніх нових “Буковелях” потрібно обзавестися.. Як ви не розумієте, кумісь війна а комусь заробіток…

   1. Люди, не реагуйте на Igor Zgoba – це фейковий акаунт, який просто вирішив пороздражняти читачів, бережіть нерви)

 9. П.обласний комісаре Вам не встидно за ті списки,я згідна, святий обов’язок молодого,здорового хлопця іти і захистити свою Вітчизну, але чому разом з цими вище перечисленими у Вашому списку немає синів можновладців Сколівський,чи таких тут немає,а Ви б свого сина відправили у теперішню українську армію, напевно ні? Ви думаєте,що на Прикарпаттю легко тим батькам перенести,пережити таке горе, коли привезли до хати тіло їхнього 20-го сина зі Сходу скажіть,поясніть за кого і за що він загинув? Україну продали, здали такі ти як Ви, Ви розгулююте, п’яте, їздите на дорогих автомобілях, маєте по ,3-4 квартири,вілли маєте,що захищати,так вперед,на передову,а втих бідних хлопців ламаного гроша за душею немає так,що їм втрачати нічого,п Вам за ці списки мало би бути встидно, соромно не знаю хто Ви там майор чи вже в полковник,Ви українське ПОЗОРИЩЕ.

  1. Шановні я також згідна списки не повинні були оприлюднювати але ви путаєте це списки призовників в армію а не в АТО моя дитина відслужила в Києві національні гвардіі і повірте ніхто з вищого чину іх не заставляв підписувати контракт але дуже обідно що хтось відслужив а діти мажориків всі раптово по хворіли А армія украінська не така страшна чк малюють

  1. Igor Zgoba зрадником можна назвати того хто присягу прийняв, потім дезертирував. А ти береш обзиваєшся. Ніби дорослий дядько, ведеш себе в коментарях, як дітвак. Ти шо маєш якесь до того відношення шо ти тут розпинаєшся?

  2. Igor Zgoba чи хто тим має зайнятися?)) є якась спеціальна інстанція, яка повинна зайнятися цією глобальною проблемою?)

  3. Igor Zgoba слово ґрати пишеться через букву ґ, Смотрицький для таких, як ти,напевно,вводив цю літеру, шоб не хотілося заграти))

  1. Це порушення прав людини та Конституції України з боку Львівського ОВК. Не розумію, чим вони керувались, коли висвітлювали цю інформацію.

  2. Роман Ш. військовий комісаріат порушив Закон України про захист персональних даних !!!! мені дивна політика чиновників військових !!

  3. Раджу людям які там єєє у списку звертатись з позовом до суду про порушення їхні права !! після того задовольнить позов буде підстава відкривати кримінальну справу по перевищення службових обов’язків це кримінальна відповідальність !!

 10. Читала коментар на сторінці газети. Пані Мирославо, так діти ж чиновників є персонами нон- грата на територію війни. А вони ж , бідолахи, так від того “страждають”!!!!

  1. Знаєте прочитавши роки народження цих дітей ( віку моєї дочки) , я зробила висновок, що маючи сина, я як мати не пустила б свою дитину на цю кляту війну, якій немає кінця – краю. Наші діти гинуть, а чиновники ніяк не нажеруться. Якби забрали всіх їхніх дітей в АТО то закінчилася б війна за тиждень, знайшли б спосіб…. А тут” моя хата зкраю”…

Залишити відповідь

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify GooglePlus Client ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for GooglePlus Login to work

Close