На Сколівщині розпочинається новий проект «Тренінг з фінансової грамотності»

1 938

Громадська організація «Імпульс» анонсує про початок діяльності в рамках нового проекту «Тренінг з фінансової грамотності (включаючи гру «Заощадження») за сприяння і фінансової підтримки Фонду ощадних кас з міжнародного співробітництва (SBFIC).

Проект триватиме з листопада 2017 року по травень 2018 року і спрямований на формування у школярів і молоді корисних фінансових умінь і навичок, підвищення рівня обізнаності в області фінансових інструментів через гру «Заощадження», повідомили SKOLE-TODAY в прес-службі Сколівської РДА.

Протягом проектного періоду на базі трьох пілотних шкіл (Сколівська академічна гімназія, НВК «ЗСШ-ліцей» с. Козьова і Підгородецька ЗОШ І-ІІІст) буде проведено тренінги з фінансової грамотності для старшокласників та молодих осіб, в тому числі з соціально-вразливих груп населення (незайнята і безробітна молодь, соціальні сироти, молодь з багатодітних, неблагополучних і малозабезпечених сімей).

Під час навчань молодь дізнається і попрактикується в плануванні і оптимізації свого і сімейного бюджету, опанує інструменти для вибудовування стратегії фінансового благополуччя, отримає уявлення про можливості формування фінансових “подушок безпеки”, сформулює особисті цілі, завдання та шляхи їх вирішення.

Практичний і найцікавіший компонент проекту – проведення гри «Заощадження», який розпочнеться в березні місяці з учасниками курсової підготовки на базі пілотних шкіл району.

Загальна мета цієї настільної ділової гри полягає в тому, щоб краще зрозуміти, як скласти та управляти бюджетом родини та заощаджувати на майбутні плани і непередбачувані випадки, а також:

 • розуміти важливі поняття, такі як інфляція, безпека та ліквідність;
 • зрозуміти значення сімейного бюджету, а також таких важливих компонентів, як дохід, витрати, поточні та майбутні потреби та бажання;
 • визначати, управляти та аналізувати особистий та сімейний бюджети;
 • набути вміння виявляти та управляти поточними та майбутніми потребами та бажаннями, а також планувати та забезпечувати можливі поточні та майбутні життєві ризики;
 • розуміти мету та переваги заощаджень;
 • розуміти відмінності між заощадженням у фінансовій установі та іншими способами заощадження;
 • набути вміння визначати та обирати надійну фінансову установу.

На заключному етапі проекту (квітень-травень) долучитися до гри «Заощадження» матимуть змогу інші групи зацікавлених осіб: учні і вчителі шкіл, представники соціальних служб району, молоді підприємці-початківці, батьки учасників проекту.

0

Автор публікації

Офлайн 4 дні

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 901Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Taras Vepriv сказав

  Сам хотів би взяти участь в такому.

  0

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.