На Сколівщині відкрили новий туристичний маршрут

3 1 001

У Сколівському районі Львівської області завершили ознакування високогірної частини одного з найпривабливіших туристичних шляхів  Львівщини – пішохідного шляху «Росохацькі полонини».

Новий туристичний маршрут розроблявся в межах реалізації Програми розвитку туризму та курортів у Львівській області на 2014-2017 роки управлінням туризму та курортів Львівської ОДА у партнерстві із громадською організацією Клуб велотуристів Друзів природи «Рух».

Довжина туристичного маршруту – 25 км.

На сьогодні ознакована частина від с. Козьова через Тисовець по Росохацьких полонинах. В перспективі – шлях буде з’єднувати м. Турку і с. Тухлю.

Після ознакування туристичної «магістралі» до маршруту можна під’єднувати туристичні шляхи місцевого значення від довколишніх сіл. А відтак мандрівники, які надають перевагу відпочинку в зеленій сільській території, отримають цікаву туристичну пропозицію.

Прекрасна видимість з полонини практично на всі гірські масиви Львівщини почергово змінюється з прохолодою заліснених ділянок. Відвідання найближчих сіл надасть можливість познайомитись із автентикою Бойківського краю, старовинними дерев’яними пам’ятками як сакральними так і побутовим

,  – зазначила начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака.

0

Автор публікації

Офлайн 4 дні

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 901Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Олег Хомин сказав

  Полонини то красиві,ідіткам там є що побачити,але на полонини потрібно іхати транспортом,а не пішком,пішком пока зайдеш то вже нехочеш ні тих краєвидів,ні сто грам ні цієі краси.Дорога погана та щей щирі украінці закривають.Пішком з косою я з дитинства цей маршрут зколосив.Літом був з сімєю-сказали пішки йти туда,нехочуть видіти ці полонини!!!

  0
  1. Oksana Tymkiv сказав

   Підуть пішкі барабу з Києва бо там сидять на гузицях а так крижа розімнут.

   0
  2. Олег Хомин сказав

   Оксаночко і ті з Києва пішком не пігдуть.Вони або на джипарах,або на вертольотах.

   0

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.