Сколівщина

На Сколівщині відкрили новий туристичний маршрут

У Сколівському районі Львівської області завершили ознакування високогірної частини одного з найпривабливіших туристичних шляхів  Львівщини – пішохідного шляху «Росохацькі полонини».

Новий туристичний маршрут розроблявся в межах реалізації Програми розвитку туризму та курортів у Львівській області на 2014-2017 роки управлінням туризму та курортів Львівської ОДА у партнерстві із громадською організацією Клуб велотуристів Друзів природи «Рух».

Довжина туристичного маршруту – 25 км.

На сьогодні ознакована частина від с. Козьова через Тисовець по Росохацьких полонинах. В перспективі – шлях буде з’єднувати м. Турку і с. Тухлю.

Після ознакування туристичної «магістралі» до маршруту можна під’єднувати туристичні шляхи місцевого значення від довколишніх сіл. А відтак мандрівники, які надають перевагу відпочинку в зеленій сільській території, отримають цікаву туристичну пропозицію.

Прекрасна видимість з полонини практично на всі гірські масиви Львівщини почергово змінюється з прохолодою заліснених ділянок. Відвідання найближчих сіл надасть можливість познайомитись із автентикою Бойківського краю, старовинними дерев’яними пам’ятками як сакральними так і побутовим

,  – зазначила начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака.

Читати повний текст новини

Більше новин:

3 thoughts on “На Сколівщині відкрили новий туристичний маршрут”

  1. Полонини то красиві,ідіткам там є що побачити,але на полонини потрібно іхати транспортом,а не пішком,пішком пока зайдеш то вже нехочеш ні тих краєвидів,ні сто грам ні цієі краси.Дорога погана та щей щирі украінці закривають.Пішком з косою я з дитинства цей маршрут зколосив.Літом був з сімєю-сказали пішки йти туда,нехочуть видіти ці полонини!!!

Залишити відповідь

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify GooglePlus Client ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for GooglePlus Login to work

Close