Сколівщина вшановує подвиг учасників Революції Гідності

0 416

У народних домах Сколівщини 21 листопада  відбудуться мистецькі заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи. Щоправда, тільки два Народні Доми Сколівського району повідомили про проведення таких заходів.

Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків. Тож для виховання почуттів національної гідності та затвердження в Україні ідеалів свободи, уся Львівщина масштабно вшановує подвиг Героїв – учасників Революції Гідності

, – розповіла директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Мирослава Туркало.

У Сколівському районі відзначення Дня Гідності та Свободи заплановано у двох Народних Домах:

  • Районний Народний Дім «Бескид» м. Сколе та Народний Дім села Труханів.

На мистецький захід запрошено Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні і танцю України «Верховина» м.Дрогобич, повідомили SKOLE-TODAY у прес-службі Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

Нагадаємо, існуюча мережа клубних закладів Сколівського району складає 50 Народних Домів: районний Народний Дім «Бескид», два селищні народні доми (смт.Верхнє Синьовидне, смт.Славське) та 47 сільських Народних Домів.

Нам дуже хочеться сподіватись, що решту закладів ще просто не повідомили про заплановані заходи.

Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.