Сколівщина вшановує подвиг учасників Революції Гідності

0 438

У народних домах Сколівщини 21 листопада  відбудуться мистецькі заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи. Щоправда, тільки два Народні Доми Сколівського району повідомили про проведення таких заходів.

Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків. Тож для виховання почуттів національної гідності та затвердження в Україні ідеалів свободи, уся Львівщина масштабно вшановує подвиг Героїв – учасників Революції Гідності

, – розповіла директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Мирослава Туркало.

У Сколівському районі відзначення Дня Гідності та Свободи заплановано у двох Народних Домах:

  • Районний Народний Дім «Бескид» м. Сколе та Народний Дім села Труханів.

На мистецький захід запрошено Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні і танцю України «Верховина» м.Дрогобич, повідомили SKOLE-TODAY у прес-службі Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

Нагадаємо, існуюча мережа клубних закладів Сколівського району складає 50 Народних Домів: районний Народний Дім «Бескид», два селищні народні доми (смт.Верхнє Синьовидне, смт.Славське) та 47 сільських Народних Домів.

Нам дуже хочеться сподіватись, що решту закладів ще просто не повідомили про заплановані заходи.

0

Автор публікації

Офлайн 4 дні

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 901Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.