Небезпечна знахідка: поблизу м. Сколе знайшли артснаряд

0 1 025

Більше ніж півстоліття минуло з часу, коли закінчилась Друга світова війна – наймасштабніша світова війна в історії людства. Проте небезпечні залишки війни знаходять і до сьогоднішнього часу.

Так, 12 листопада поблизу міста Сколе в лісовому масиві знайдено застарілий артснаряд часів Другої світової війни, повідомили SKOLE-TODAY в прес-службі ГУ ДСНСУ у Львівській області.

Іржаві снаряди часів Другої світової як і раніше залишаються небезпечними.

Ось список правил, яких необхідно дотримуватися при виявленні вибухонебезпечних предметів, зокрема – снарядів і мін часів Другої Світової війни.

Так, у разі виявлення вибухонебезпечного знахідки, необхідно:

 • Не наближатися до предмету і відійти на безпечну відстань, також – не допускати до нього інших людей
 • Повідомити про знахідку за номером 101 або 102, вказати місце, де знаходиться вибухонебезпечний предмет, і повідомити час його виявлення.
 • Ні в якому разі не чіпати небезпечну знахідку і не переміщати її
  Біля знайдених мін і снарядів не можна користуватися засобами радіозв’язку та мобільними телефонами – вони можуть спровокувати вибух. Так що, викликаючи рятувальників, варто відійти подалі від знахідки.
 • Якщо в районі виявлення вибухонебезпечного предмету проводяться роботи – негайно припинити їх.
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

 1. Ярослав Коваль
  Ярослав Коваль сказав

  Всього один снаряд…Мій покійний батько- Коваль Остап Іванович все життя пропрацював в Сколівській школі-інтернаті фізруком. Одного разу він проводив оновлення спортивної площадки біля школи, і машина сверлила ями для огорожі.Насверлила стільки, що декілька автомашин вивозили вибухівку снаряди і гранати.Очевидно там був захований склад боєприпасів….

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.