На Сколівщині розпочали підготовку до будівництва потужної вітрової електростанції

4 1 626

На території Сколівського району турецька компанія “Атлас Глобал Енерджи” планує збудувати вітрову електростанцію потужністю 20 мегават. Загальна сума інвестицій становитиме близько 20 мільйонів євро.

Наміри про будівництво такої вітрової електростанції було оголошено ще у грудні минулого року.

За словами представників цієї компанії, потужність майбутньої вітроелектростанції на першому етапі реалізації проекту дорівнюватиме 20-ти мегаватам. Проте у перспективі вони розглядають встановлення вітротурбін мінімум на 50 мегават. До цього часу проводилось оформлення проектно-кошторисної документації.

25 жовтня 2017 року першим заступником голови Сколівської РДА було видано розпорядження №349 щодо розробки детального плану території земельної ділянки для розміщення вітрової електростанції з необхідною інфраструктурою (проїзні дороги, повітряна лінія електропередач та підземні кабельні електромережі, трансформаторні підстанції) на території Лавочненської, Верхнячківської, Хітарської та Жупанівської сільських рад за межами населених пунктів, повідомляє SKOLE-TODAY.

ТОВ “Атлас Глобал Енерджи” планує розпочати будівництво перших вітряців вже у наступному році.

ТОВ “Атлас Глобал Енерджи” заснована з ініціативи консорціуму турецьких компаній Enisolar та Renerser для розвитку вітрової енергетики на території України.

На сьогодні турецький консорціум вже встановив 20 вітро та 12 сонячних електростанцій у Туреччині, номінальною потужністю 1000 МВт.

Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

 1. Руслан Бечкало
  Руслан Бечкало сказав

  Швидше всього це в с.Опорець.

 2. Galuna Mazurok
  Galuna Mazurok сказав

  Точно

 3. Тетяна Зінкевич
  Тетяна Зінкевич сказав

  Може хоч тепер вітер стане корисним у Скольому.

  1. Андрій Семен
   Андрій Семен сказав

   олігаха так !! а людям кихтии!

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.