Сколівщина

Львівська облрада замовила проект для створення санаторію у Верхньому Синьовидному

Львівська облрада виділила майже 10 тис грн на виготовлення документації земельної ділянки у смт. Верхнє Синьовидне.

Це було опубліковано на сайті публічних закупівель ProZorro.

Раніше управління майном спільної власності Львівської обласної ради оголосило закупівлю на виготовлення технічної документації та схематичного плану земельної ділянки на об’єкт нерухомого майна, що на вул. Січових Стрільців, 186 у смт. Верхнє Синьовидне, передає SKOLE-TODAY з посиланням на Варіанти

Вартість закупівлі облрада встановила у 9981,01 грн, а кінцевий термін виконання усіх робіт – 31 грудня 2017 року.

Участь у тендері взяла лише одна компанія – комунальне підприємство Львівської обласної ради “Стрийське міжрайонне бюро технічної інвентаризації”, яке взялося виконати усі роботи за запропоновану облрадою суму.

Нагадаємо, 10 жовтня львівські депутати погодили ліквідацію школи-інтернат “Надія” у смт. Верхнє Синьовидне та створення на її базі дитячого закладу відпочинку. Усіх вчителів цієї школи-інтернату звільнять, а приміщення передадуть на баланс КЗ ЛОР “Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку “Надія” й відбудеться конкурс на обрання в.о. керівника новоствореного закладу.

Раніше депутати уже розглядали це питання, однак їм не вистачило голосів, щоб його прийняти. Тоді ж фракція Народного руху України у облраді заявила, що не підтримує ліквідацію школи.

Читати повний текст новини

Більше новин:

2 thoughts on “Львівська облрада замовила проект для створення санаторію у Верхньому Синьовидному”

  1. Ще треба підказати обласній раді, що у нас є підрядник, що може вконинати їхні побажання згідно проекту. Податки будуть сплачені на користь смт. В. Синьовидне та місцеві люди матимуть роботу.!

Залишити відповідь

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify GooglePlus Client ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for GooglePlus Login to work

Close