Дві чвертки і трилітровий слоїк: як у с.Волосянка агітували на виборах

7 4 687

«Нам задзвонили і сказали, щоб ми проконтролювали амбулаторію. Тому що державна установа, де впродовж пів години 15 чоловік заходять, п’ють горілку і йдуть голосувати», – повідомив громадський активіст Василь Загородний.

У селі Волосянка просто навпроти виборчої дільниці у фельдшерському пункті влаштували пиятику, передає SKOLE-TODAY з посиланням на Zaxid.net. За словами місцевих активістів, в такий спосіб агітували за провладного кандидата.

Дільниці відкрились о восьмій ранку, та люди традиційно потягнулись до виборчих урн після служби у церкві. Уже по обіді явка становила ледь не 50%. На посаду керівника новоствореної об’єднаної громади претендували шестеро кандидатів, троє з яких мали реальні шанси на перемогу. До Славської громади належать ще 9 прилеглих сіл. Окрім голови ОТГ, люди обирали ще й 26 депутатів до місцевої ради.

«Ми в Сколівському районі, які податки йдуть – всі забирає Сколе. Нам, якщо хочуть, то кинуть. І то в останні дні, коли мають пропасти гроші. За рахунок Славського – Сколе виживало. А взагалі пора міняти всю стару комуністичну систему, яка була заведена», – підсумовує мешканець селища Славське Сидір Винник.

«Треба було дуже добре подумати, бо це має бути достойна посада, щоб не вийшло так що народ вибрав, не подумав а потім шкодують», – каже представниця молодого покоління мешканка селища Славське Оксана Михньович.

На самих виборчих дільницях суттєвих порушень спостерігачі все ж не зафіксували.

«Звісно є дрібні порушення, наприклад, по двоє заходять в кабінку, йдуть перемовини за кого голосувати, але щоб сказати, що є якісь серйозні порушення наразі неможна», – розповів спостерігач Максим.

За попередніми результатами, перемогу на виборах здобув власник готелю «Вежа Ведмежа» Володимир Бега.

Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

 1. Тетяна Зінкевич
  Тетяна Зінкевич сказав

  Пропили совість…

 2. Лілія Митянська
  Лілія Митянська сказав

  Цирк на дроті.Не смію прогнозувати, але що буде далі….Випили , проголосували….Так і далі будем в “болоті топтатись” через несвідомість.

 3. Роман Ушневич
  Роман Ушневич сказав

  Що цікаво , що саме цей головний фельшир, який знизував плечима і не пускав активістів в середину держустанови – пройшов в депутати до ОТГ Крім того всі знають, що він ставленик кандидата , якого активно підтримувала влада і т.п. !

  Ps. Така ж історія була і в Рожанці . Наливали – голосували … Гасла й обіцянки – Нові , а методи – старі!

  1. Михайло Билень
   Михайло Билень сказав

   Цей як ви висловилися фельшир має велику повагу у місцевого населення, 152за із160 і комусь це досі шкребе що він тепер був не в його. команді тому і поширює. брехню. “Не можу вкусити то хоча б облаю”.

  2. Роман Ушневич
   Роман Ушневич сказав

   Шановний я про факти , а не про слухи . Хто , з ким і на чому посварився і в чіїй тепер команді , чи не в команді – мене це зовсім не цікавить . До мене воно відношення не має , я ж про інше , про нечесну боротьбу і зловживання . ( А на відео все видно і люди бачили …)

 4. Сергій Трішкін
  Сергій Трішкін сказав

  цитата мешканця: “За рахунок Славського – Сколе виживало…” до болю знайома. Нічого не нагадує???

  1. Роман Шуньков
   Роман Шуньков сказав

   “кормит”, ага. Теж увагу звернув, вле вирішив не акцентувати)

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.