Дві чвертки і трилітровий слоїк: як у с.Волосянка агітували на виборах

7 4 731

«Нам задзвонили і сказали, щоб ми проконтролювали амбулаторію. Тому що державна установа, де впродовж пів години 15 чоловік заходять, п’ють горілку і йдуть голосувати», – повідомив громадський активіст Василь Загородний.

У селі Волосянка просто навпроти виборчої дільниці у фельдшерському пункті влаштували пиятику, передає SKOLE-TODAY з посиланням на Zaxid.net. За словами місцевих активістів, в такий спосіб агітували за провладного кандидата.

Дільниці відкрились о восьмій ранку, та люди традиційно потягнулись до виборчих урн після служби у церкві. Уже по обіді явка становила ледь не 50%. На посаду керівника новоствореної об’єднаної громади претендували шестеро кандидатів, троє з яких мали реальні шанси на перемогу. До Славської громади належать ще 9 прилеглих сіл. Окрім голови ОТГ, люди обирали ще й 26 депутатів до місцевої ради.

«Ми в Сколівському районі, які податки йдуть – всі забирає Сколе. Нам, якщо хочуть, то кинуть. І то в останні дні, коли мають пропасти гроші. За рахунок Славського – Сколе виживало. А взагалі пора міняти всю стару комуністичну систему, яка була заведена», – підсумовує мешканець селища Славське Сидір Винник.

«Треба було дуже добре подумати, бо це має бути достойна посада, щоб не вийшло так що народ вибрав, не подумав а потім шкодують», – каже представниця молодого покоління мешканка селища Славське Оксана Михньович.

На самих виборчих дільницях суттєвих порушень спостерігачі все ж не зафіксували.

«Звісно є дрібні порушення, наприклад, по двоє заходять в кабінку, йдуть перемовини за кого голосувати, але щоб сказати, що є якісь серйозні порушення наразі неможна», – розповів спостерігач Максим.

За попередніми результатами, перемогу на виборах здобув власник готелю «Вежа Ведмежа» Володимир Бега.

0

Автор публікації

Офлайн 4 дні

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 901Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Тетяна Зінкевич сказав

  Пропили совість…

  0
 2. Лілія Митянська сказав

  Цирк на дроті.Не смію прогнозувати, але що буде далі….Випили , проголосували….Так і далі будем в “болоті топтатись” через несвідомість.

  0
 3. Роман Ушневич сказав

  Що цікаво , що саме цей головний фельшир, який знизував плечима і не пускав активістів в середину держустанови – пройшов в депутати до ОТГ Крім того всі знають, що він ставленик кандидата , якого активно підтримувала влада і т.п. !

  Ps. Така ж історія була і в Рожанці . Наливали – голосували … Гасла й обіцянки – Нові , а методи – старі!

  0
  1. Михайло Билень сказав

   Цей як ви висловилися фельшир має велику повагу у місцевого населення, 152за із160 і комусь це досі шкребе що він тепер був не в його. команді тому і поширює. брехню. “Не можу вкусити то хоча б облаю”.

   0
  2. Роман Ушневич сказав

   Шановний я про факти , а не про слухи . Хто , з ким і на чому посварився і в чіїй тепер команді , чи не в команді – мене це зовсім не цікавить . До мене воно відношення не має , я ж про інше , про нечесну боротьбу і зловживання . ( А на відео все видно і люди бачили …)

   0
 4. Сергій Трішкін сказав

  цитата мешканця: “За рахунок Славського – Сколе виживало…” до болю знайома. Нічого не нагадує???

  0
  1. Роман Шуньков сказав

   “кормит”, ага. Теж увагу звернув, вле вирішив не акцентувати)

   0

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.