Сколівщина

Жорстокість тінейджерів: підлітки зі Сколівщини розважались стріляниною по котах

Неординарний та обурливий випадок трапився вчора, в місті Стрий. Вихованці одного із місцевих училищ (мешканці Сколівського району) розважались тим, що розстрілювали котів, яких мешканці випускали погуляти.

Доволі часто жорстоке поводження з тваринами залишається без належної уваги із боку дорослих. Намагаючись виправдати поведінку своїх дітей батьки стверджують: “Це просто дитячі забави”. Проте кількість таких “забав” з кожним роком не тільки зростає, але набуває і більш жорстокого вигляду.

Зокрема, вчора, 24 жовтня, користувач Юрій Левицький, виклав у соціальній мережі фотографії свого домашнього улюбленця – кота Рижика. Вигляд тваринки був такий, ніби він щойно повернулась із фронту, повідомляє SKOLE-TODAY.

При огляді тварини власник виявив отвори від куль пневматичної зброї. Як стверджує власник, кота покалічити двоє вихованців місцевого училища, уродженці с. Орів Сколівського району, за допомогою пневматичного пістолета.

Сьогодні в Стрию на перехресті вулиць Бачинської і Котляревського близько восьмої ранку в мене на очах відкрили стрільбу з пневматичної зброї малолітні імбіцили, по мому коту. Їдучи на роботу, в подвір’я з окровавленою головою забіг мій кіт Рижик і помчав до дверей квартири.Дружина його впустила і покликала мене.Оглянувши голову я побачив отвір який відповідав отвору калібру духової зброї. Я вибіг на вулицю і попрямував в сторону подвір’я звідки вибіг мій кіт. На балконі я побачив двох підлітків, в руках одного з яких був предмет схожий на пістолет. Так як вони знаходились на приватному подвір’ї ,викликав поліцію. На даному подвір’ї ведеться будова, і через деякий час приїхав виконроб, як він пізніше представився. Коли він відчинив браму, хлопці хотіли поспіхом залишити територію подвір’я. Я категорично заперечив повідомивши що викликав поліцію і вони нікуди не йдуть. Вони кинулись втікати. Мені не склало великих зусиль їх затримати.По приїзді поліцї вони заявили що їх побили і попросили щоб викликали швидку. Хочу заначити що поліціянти на мою вимогу навіть не провели огляду особистих речей даних осіб, які по приїзді швидкої залишили подвір’я і поїхали в лікарню.На даний час на мене чинять тиск власники забудови через невідомих мені осіб. Також хочу зазначити що чотири дні назад нам застрелили саму лагідну кітку Пуфу. В неї було чітко видно вхідний кульовий отвір від носової порожнини до нижньої щелепи. На превеликий жаль вона до кваритири не добігла.Тоді я заспокоїв себе що це поодинокий випадок, і зіслався що п’яних дураків в нас вистачає.Тим більше що духовий пістолет можна купити будь де, починаючи від 400 гривень. На даний час Рижик пербуває під наглядом лікара .

,-повідомив Юрій Левицький

Читати повний текст новини

Більше новин:

15 thoughts on “Жорстокість тінейджерів: підлітки зі Сколівщини розважались стріляниною по котах”

  1. Ніби всі батьки стараються навчити дітей добру. А звідки беруться такі черстві бандюки? Бо їх інакше не назвеш. Дуже шкода, що не оприлюднено прізвищ цих виродків

  2. Та бо таке виховання теперішніх дітей ….от із чого починається із невидних котів а потім і люди і т.д…а тепер кожного із них так покарати само як котів….агааа ніхто того не зробить….

  3. Хами, виродки, безсовісні.. ((та мами вас на навчання відправляють, а ви.. Звідки береться стільки черствості, підлості і жорстокості??? Встидно, що ви мої земляки!!! Як так можна над безобідними сотворіннями???

Залишити відповідь

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify GooglePlus Client ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for GooglePlus Login to work

Close