Жорстокість тінейджерів: підлітки зі Сколівщини розважались стріляниною по котах

15 13 116

Неординарний та обурливий випадок трапився вчора, в місті Стрий. Вихованці одного із місцевих училищ (мешканці Сколівського району) розважались тим, що розстрілювали котів, яких мешканці випускали погуляти.

Доволі часто жорстоке поводження з тваринами залишається без належної уваги із боку дорослих. Намагаючись виправдати поведінку своїх дітей батьки стверджують: “Це просто дитячі забави”. Проте кількість таких “забав” з кожним роком не тільки зростає, але набуває і більш жорстокого вигляду.

Зокрема, вчора, 24 жовтня, користувач Юрій Левицький, виклав у соціальній мережі фотографії свого домашнього улюбленця – кота Рижика. Вигляд тваринки був такий, ніби він щойно повернулась із фронту, повідомляє SKOLE-TODAY.

При огляді тварини власник виявив отвори від куль пневматичної зброї. Як стверджує власник, кота покалічити двоє вихованців місцевого училища, уродженці с. Орів Сколівського району, за допомогою пневматичного пістолета.

Сьогодні в Стрию на перехресті вулиць Бачинської і Котляревського близько восьмої ранку в мене на очах відкрили стрільбу з пневматичної зброї малолітні імбіцили, по мому коту. Їдучи на роботу, в подвір’я з окровавленою головою забіг мій кіт Рижик і помчав до дверей квартири.Дружина його впустила і покликала мене.Оглянувши голову я побачив отвір який відповідав отвору калібру духової зброї. Я вибіг на вулицю і попрямував в сторону подвір’я звідки вибіг мій кіт. На балконі я побачив двох підлітків, в руках одного з яких був предмет схожий на пістолет. Так як вони знаходились на приватному подвір’ї ,викликав поліцію. На даному подвір’ї ведеться будова, і через деякий час приїхав виконроб, як він пізніше представився. Коли він відчинив браму, хлопці хотіли поспіхом залишити територію подвір’я. Я категорично заперечив повідомивши що викликав поліцію і вони нікуди не йдуть. Вони кинулись втікати. Мені не склало великих зусиль їх затримати.По приїзді поліцї вони заявили що їх побили і попросили щоб викликали швидку. Хочу заначити що поліціянти на мою вимогу навіть не провели огляду особистих речей даних осіб, які по приїзді швидкої залишили подвір’я і поїхали в лікарню.На даний час на мене чинять тиск власники забудови через невідомих мені осіб. Також хочу зазначити що чотири дні назад нам застрелили саму лагідну кітку Пуфу. В неї було чітко видно вхідний кульовий отвір від носової порожнини до нижньої щелепи. На превеликий жаль вона до кваритири не добігла.Тоді я заспокоїв себе що це поодинокий випадок, і зіслався що п’яних дураків в нас вистачає.Тим більше що духовий пістолет можна купити будь де, починаючи від 400 гривень. На даний час Рижик пербуває під наглядом лікара .

,-повідомив Юрій Левицький

0

Автор публікації

Офлайн 8 год.

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 911Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Андрій Зубрицький сказав

  В сколе все добре.що ви думаєте про старий

  0
 2. Maria Havryliv сказав

  Без матюків …тому що видається однією і тобою що ти такий самий хамовитий…

  0
 3. Maria Havryliv сказав

  Яка бастардіта,тварі що вас мати ваша навчила…

  0
 4. Марія Шунькова сказав

  Ніби всі батьки стараються навчити дітей добру. А звідки беруться такі черстві бандюки? Бо їх інакше не назвеш. Дуже шкода, що не оприлюднено прізвищ цих виродків

  0
 5. Надія Федькович сказав

  Дебіли… Слів нема… Та то людям зловити і живцем гадів катувати… бо ніхто їх не накаже…

  0
 6. Назар Мурдза сказав

  Пиздити їх треба гнидів чортових. А минти най заберут на пару суток пизди вріжут шоб памятали досмерти. Дебіли.

  0
 7. Oxana Grebenyak сказав

  Ублюдки,закрити на пару суток,щоб присіли малолєтки срані….

  0
 8. Марічка Турків-Коваль сказав

  Я б не замальовувала облич!хай знають всі цих гавнюхів!спочатку по тваринах ,а потім по дітях стріляти буде!

  0
 9. Руслан Бечкало сказав

  І головне, що ці уроди із гірського району, де люди більш віруючі.

  0
 10. Вася Мандель сказав

  Та бо таке виховання теперішніх дітей ….от із чого починається із невидних котів а потім і люди і т.д…а тепер кожного із них так покарати само як котів….агааа ніхто того не зробить….

  0
  1. Оксана Рожкович сказав

   Та бачите, що ще винним роблять господаря нещасної тварини?

   0
 11. Оксана Рожкович сказав

  Хами, виродки, безсовісні.. ((та мами вас на навчання відправляють, а ви.. Звідки береться стільки черствості, підлості і жорстокості??? Встидно, що ви мої земляки!!! Як так можна над безобідними сотворіннями???

  0
 12. Іванна Сливка-Коваль сказав

  По одному місці скотинякам постріляти то писало “Орівські сволочі”

  0

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.