Місцеві вибори у Славському стартували зі скандалу

13 2 078

За тиждень до місцевих виборів у Славській ОТГ, які мають відбутися 29 жовтня, голову ЛОДА Олега Синютку звинуватили у втручанні на стороні одного із кандидатів на посаду голови ОТГ. Про це заявив один і кандидатів у депутати від партії «Патріот» Михайло Лучинець. 

Окрім того, лідерка львівської «Самопомочі» Парасковія Дворянин заявила про ймовірність зняття з виборів Василя Білинця, який за даними опитувань є фаворитом на посаду голови Славської ОТГ.

Вчора (21 жовтня) голова ЛОДА Олег Синютка відвідав селище Славське, щоб представити стратегію розвитку територіальної громади. Але він у звичному режимі Януковича почав агітувати за [Володимира] Бегу. Тобто голосуйте тільки за Бегу, всі інші кандидати недолугі і недостойні. Якщо виберете Бегу – буде у вас інвестор, а як ні – то він піде

, – розповів ZAID.NET Михало Лучинець.

Мова йде про власника бази відпочинку «Вежа Ведмежа» у Волосянці львів’янина Володимира Бегу, який є одним із шести кандидатів на голову Славської об’єднаної територіальної громади.

Інвестор, якого, за словами Михайла Лучинця, мав на увазі Олег Синютка, це – власник ПАТ «Галнафтогаз» Віталій Антонов, який планує збудувати у Славському гірськолижний комплекс, порівняльний за масштабами з «Буковелем». Компанія навіть зареєструвала юридичну особу у Славському, щоб податки від діяльності майбутнього комплексу поповнювали бюджет місцевої ОТГ. Михайло Лучинець переконує, що влада використовує цей факт як шантаж.

Це була відкрита агітація від влади за кандидата. Нам натякали, що якщо не оберете Бегу, то «Галнафтогаз» зніметься з реєстрації і громада залишиться без грошей. Це свого роду шантаж від посадової особи

, – вважає Михайло Лучинець.

Наразі не вдалось отримати коментаря прес-служби ЛОДА або ж самого Олега Синютки з цього приводу.

Окрім того, з виборів голови Славської ОТГ хочуть зняти представника «Самопомочі» Василя Білинця, який наразі лідирує за даними соціологічних опитувань. Про це ZAXID.NET заявила очільниця обласного осередку «Самопомочі» Параска Дворянин.

Ми отримали сигнал від представників територіальної виборчої комісії про те, що нашого кандидата Василя Білинця хочуть зняти з виборів. Членам ТВК буквально рекомендували готувати печатку «вибув», адже Василь Білинець впевнено перемагає у всіх селах, що входять до складу Славської ОТГ та у половині самого Славська. Натомість його хочуть прибрати, аби просунути вигідного обласній владі, місцевому бізнесу та лісівникам Володимира Бегу. Зробити це можна лише через суд і лише завтра, адже потім настає п’ятиденний термін перед виборами, під час якого вже не можна знімати кандидатів з виборів

, – сказала Параска Дворянин.

0

Автор публікації

Офлайн 4 дні

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 901Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Oksana Borsuk сказав

  Шкода об’єднану громаду Славське, якщо такі “кандидати” переможуть на виборах

  0
 2. Oksana Borsuk сказав

  Шкода об’єднану громаду Славське, якщо такі “кандидати” переможуть на виборах

  0
 3. Светлана Ружитская сказав

  Жаль, що нічого так і не міняється…

  0
 4. Андрій Семен сказав

  з головою області зрозуміло. але щойно злапав себе на думці.. керівник відділу культури їде по вказівці, по сільських клубах і агітує за кандидата від влади.керівник освіти їздить по школах і садочках агітує за кандидата від влади. ! тільки не потрібно мені зараз чи на сесії районної ади розповідати казки (та вони у вільний від оботи час ,та вони за власним бажанням і тд та може за власним бажанням але щоб те їхнє бажання було до покращення ситуаії в колективах ,а не займатись херньою. можите вже готувати “палкі промови” для пояснення …! фу набридло це блізнірство. маріонетки а не чиновники.

  0
 5. Іван Данів сказав

  Саме Славсько по своєму позбулось цього бойківського колориту….Для мене воно нічим не цікаве

  0
  1. Михайло Лучинець сказав

   Славсько цікаве для усіх, тому що там створені умови для нормального життя, та відпочинку, тільки не потрібно лінуватися. Хто хоче працювати, той ні за які гроші не поміняє Славсько на будь який інший регіон, в тому числі і за кордоном. Але водночас, як і всюди є над чим працювати, бо навіть у Лондоні, чи Парижі все щось змінюють, добудовують, ремонтують і т.д. Інакше життя стало б не цікавим.

   0
  2. Іван Данів сказав

   в аналогії не поміняю Крушельницю. люблю патріотів свого Краю.

   0
  3. Михайло Лучинець сказав

   Іван Данів І не міняйте, бо немає ріднішої землі, краю, де ти народився. Хай Вам щастить.

   0
  4. Maria Kowalchyk сказав

   Дай бог розум нашим землякам обирати гідного голову Славськоі ОТГ,щоб потім не було нам встидно і позорно,як за нашого президента,ганьба. Вам буде бойківці. Кажу наперед,бо вже чую хто буде головою і ще раз ,ГАНЬБА!

   0
 6. Maria Kowalchyk сказав

  Влади,скажи будь-яка,як таке може бути, щоб державні службовці за тиждень перед виборами об’їжджали села і відкрито заставляли бюджетників голосувати за їхнього кандидата,чим у нас займається прокуратура та СБУ України?

  0
  1. Роман Ушневич сказав

   А це теж саме , що було при Януковичу і при папірєдніках !! Банда плювала на народ і будь- якою ціною прориваються вперед . А народ, вимагав , боровся за зміни на краще і гинув на Майдані, гине і зараз на війні , в так званому АТО , а народ і далі спить , дрімає і як останні раби чекають , що той чиновник- олігарх їм і майбутнім поколінням забезпечить краще життя …

   0
 7. Михайло Лучинець сказав

  Так, підтверджую свої слова.

  0
  1. Роман Ушневич сказав

   КОЛИ ГРА НЕ ЧЕСНА І БРУДНА – ТО Й НАМІРИ КІНЦЕВІ ОЧЕВИДНО , ЩО ТАКОЖ !!!
   Тобто,
   Кандидата, який нібито не залежний, але якого підтримує “ВЛАСТЬ”, БІЗНЕС, ЛІСОВЕ КЕРІВНИЦТАО І Т.П. – ДОБРА, ПОКРАЩЕННЯ І СУСПІЛЬНОГО РОЗВИТКУ ЧЕКАТИ МАРНО!!!

   БО КОЛИ ВЛАДА використовує – адмін ресурс , це і лісловики на чолі з обл керівництвом і керівники районної освіти, культури й інші , ЦЕ – ГОВОРИТЬ ЛИШЕНЬ ПРО ОДНЕ – ЗАХОПИТИ ВЛАДУ БУДЬ- ЯКОЮ ЦІНОЮ !!!

   А БУДЬ- ЯКОЮ ЦІНОЮ ЦЕ – НЕ ЖИТИ ПО НОВОМУ ДЛЯ ВСІХ , ЦЕ – ВИКЛЮЧНО ДЛЯ СЕБЕ !!
   І ті хто розраховують , що всі обіцянки тої команди , а тих обіцянок дуже багато , будуть – виконані – з часом розчаруються ! Як із Президенмтвом Парашенка …

   0

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.