Сколівщина

Місцеві вибори у Славському стартували зі скандалу

За тиждень до місцевих виборів у Славській ОТГ, які мають відбутися 29 жовтня, голову ЛОДА Олега Синютку звинуватили у втручанні на стороні одного із кандидатів на посаду голови ОТГ. Про це заявив один і кандидатів у депутати від партії «Патріот» Михайло Лучинець. 

Окрім того, лідерка львівської «Самопомочі» Парасковія Дворянин заявила про ймовірність зняття з виборів Василя Білинця, який за даними опитувань є фаворитом на посаду голови Славської ОТГ.

Вчора (21 жовтня) голова ЛОДА Олег Синютка відвідав селище Славське, щоб представити стратегію розвитку територіальної громади. Але він у звичному режимі Януковича почав агітувати за [Володимира] Бегу. Тобто голосуйте тільки за Бегу, всі інші кандидати недолугі і недостойні. Якщо виберете Бегу – буде у вас інвестор, а як ні – то він піде

, – розповів ZAID.NET Михало Лучинець.

Мова йде про власника бази відпочинку «Вежа Ведмежа» у Волосянці львів’янина Володимира Бегу, який є одним із шести кандидатів на голову Славської об’єднаної територіальної громади.

Інвестор, якого, за словами Михайла Лучинця, мав на увазі Олег Синютка, це – власник ПАТ «Галнафтогаз» Віталій Антонов, який планує збудувати у Славському гірськолижний комплекс, порівняльний за масштабами з «Буковелем». Компанія навіть зареєструвала юридичну особу у Славському, щоб податки від діяльності майбутнього комплексу поповнювали бюджет місцевої ОТГ. Михайло Лучинець переконує, що влада використовує цей факт як шантаж.

Це була відкрита агітація від влади за кандидата. Нам натякали, що якщо не оберете Бегу, то «Галнафтогаз» зніметься з реєстрації і громада залишиться без грошей. Це свого роду шантаж від посадової особи

, – вважає Михайло Лучинець.

Наразі не вдалось отримати коментаря прес-служби ЛОДА або ж самого Олега Синютки з цього приводу.

Окрім того, з виборів голови Славської ОТГ хочуть зняти представника «Самопомочі» Василя Білинця, який наразі лідирує за даними соціологічних опитувань. Про це ZAXID.NET заявила очільниця обласного осередку «Самопомочі» Параска Дворянин.

Ми отримали сигнал від представників територіальної виборчої комісії про те, що нашого кандидата Василя Білинця хочуть зняти з виборів. Членам ТВК буквально рекомендували готувати печатку «вибув», адже Василь Білинець впевнено перемагає у всіх селах, що входять до складу Славської ОТГ та у половині самого Славська. Натомість його хочуть прибрати, аби просунути вигідного обласній владі, місцевому бізнесу та лісівникам Володимира Бегу. Зробити це можна лише через суд і лише завтра, адже потім настає п’ятиденний термін перед виборами, під час якого вже не можна знімати кандидатів з виборів

, – сказала Параска Дворянин.

Завантажити ще новин

Більше новин:

13 thoughts on “Місцеві вибори у Славському стартували зі скандалу”

 1. з головою області зрозуміло. але щойно злапав себе на думці.. керівник відділу культури їде по вказівці, по сільських клубах і агітує за кандидата від влади.керівник освіти їздить по школах і садочках агітує за кандидата від влади. ! тільки не потрібно мені зараз чи на сесії районної ади розповідати казки (та вони у вільний від оботи час ,та вони за власним бажанням і тд та може за власним бажанням але щоб те їхнє бажання було до покращення ситуаії в колективах ,а не займатись херньою. можите вже готувати “палкі промови” для пояснення …! фу набридло це блізнірство. маріонетки а не чиновники.

  1. Славсько цікаве для усіх, тому що там створені умови для нормального життя, та відпочинку, тільки не потрібно лінуватися. Хто хоче працювати, той ні за які гроші не поміняє Славсько на будь який інший регіон, в тому числі і за кордоном. Але водночас, як і всюди є над чим працювати, бо навіть у Лондоні, чи Парижі все щось змінюють, добудовують, ремонтують і т.д. Інакше життя стало б не цікавим.

  2. Дай бог розум нашим землякам обирати гідного голову Славськоі ОТГ,щоб потім не було нам встидно і позорно,як за нашого президента,ганьба. Вам буде бойківці. Кажу наперед,бо вже чую хто буде головою і ще раз ,ГАНЬБА!

 2. Влади,скажи будь-яка,як таке може бути, щоб державні службовці за тиждень перед виборами об’їжджали села і відкрито заставляли бюджетників голосувати за їхнього кандидата,чим у нас займається прокуратура та СБУ України?

  1. А це теж саме , що було при Януковичу і при папірєдніках !! Банда плювала на народ і будь- якою ціною прориваються вперед . А народ, вимагав , боровся за зміни на краще і гинув на Майдані, гине і зараз на війні , в так званому АТО , а народ і далі спить , дрімає і як останні раби чекають , що той чиновник- олігарх їм і майбутнім поколінням забезпечить краще життя …

  1. КОЛИ ГРА НЕ ЧЕСНА І БРУДНА – ТО Й НАМІРИ КІНЦЕВІ ОЧЕВИДНО , ЩО ТАКОЖ !!!
   Тобто,
   Кандидата, який нібито не залежний, але якого підтримує “ВЛАСТЬ”, БІЗНЕС, ЛІСОВЕ КЕРІВНИЦТАО І Т.П. – ДОБРА, ПОКРАЩЕННЯ І СУСПІЛЬНОГО РОЗВИТКУ ЧЕКАТИ МАРНО!!!

   БО КОЛИ ВЛАДА використовує – адмін ресурс , це і лісловики на чолі з обл керівництвом і керівники районної освіти, культури й інші , ЦЕ – ГОВОРИТЬ ЛИШЕНЬ ПРО ОДНЕ – ЗАХОПИТИ ВЛАДУ БУДЬ- ЯКОЮ ЦІНОЮ !!!

   А БУДЬ- ЯКОЮ ЦІНОЮ ЦЕ – НЕ ЖИТИ ПО НОВОМУ ДЛЯ ВСІХ , ЦЕ – ВИКЛЮЧНО ДЛЯ СЕБЕ !!
   І ті хто розраховують , що всі обіцянки тої команди , а тих обіцянок дуже багато , будуть – виконані – з часом розчаруються ! Як із Президенмтвом Парашенка …

Залишити відповідь

Close