Побиття депутата «Радикальної партії»: Ляшко звинувачує начальника Славського лісгоспу

11 2 533

Лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко звинувачує у побитті Андрія Лозового начальника ДП “Славський лісгосп” Сергія Кокотця та кандидата на голову Славської ОТГ від влади Володимира Бегу.

Як раніше повідомлялось,  в с. Хащованя Сколівського району побили народного депутата «Радикальної партії».

Лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко вважає, що напад на нардепа – це помста лісової мафії, яка безбожно вирубує Карпати.

Маю з кількох джерел підтвердження, що замовником нападу є начальник ДП “Славський лісгосп” Сергій Кокотць і його ставленик – кандидат на голову Славської ОТГ від влади Володимир Бега. Вимагаю від правоохоронних органів об’єктивного розслідування і справедливої кари для організаторів цього злочину

, – написав Ляшко.

Міністерство аграрної політики мусить негайно звільнити з посади начальника “Славського лісгоспу” Кокотця, а Національна поліція – притягнути його до кримінальної відповідальності за свою злочинну діяльність: незаконна вирубка лісів, погрози, напади і т.д,

 • додав він.

0

Автор публікації

Офлайн 4 дні

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 901Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Іван Данів сказав

  Все перемішалось , такі собі княжки, як і серед депутатів , так і серед Директорів ДЛГ , створили воєнізовані команди – батальони власного захисту. Ці окремі “батальони” здатні що завгодно зробити з людиною, яка сказала , щось не так про “отамана”, правда одного вони не врахували, це ненависті і гніву людського до себе від бойків. вкрали собаку, вкрали машину. вкрали… для цього є інші методи як найти вкрадене. Безумовно і сам депутат , це та сама кагорта , що і Кокотець.

  0
 2. Оксана Михайлович сказав

  …не було б СОБАКИ ,мабуть гарна собака ,що вкрали…не було б “лісової мафії”…як низько все відбулося, краще вже мовчати, чим роздувати самим на себе дим …

  0
 3. Славський Лісгосп сказав

  Жалюгідні піарщики!!!!!!
  Викравши собаку, побивши АТОшника, який грудьми захищав Ваші ситі писки, ви погрожували ножем перед людьми. Ви це називаєте – “БОРНЯ”???!!!!!! Агітуючи цим за Білинця, а як станеться біда, всі біжите по допомогу до лісівників, або як ви їх називаєте “Лісова мафія”. Коли припиниться нездатність до чесних виборів, скільки буде продовжуватись обливання людей брудом?!

  0
  1. Іван Данів сказав

   Та ми не біжимо до лісовиків Кокотця просячи допомоги, і ліс не є його власністю, ліс є джерелом його збагачення. чого так сильно тримається ця вся лісова мафіозна група за крісло керівництва, якщо там так важко працювати? Проїдьтесь з Гребенова до Бескида, з В. Синьовиднього до Сопота, з козьови до Мити, з… і все Вам особисто стане зрозумілим , що після себе залишає ця окрема кагорта “доброчинців” Кокотців – Бойків. В такий важкий час, для нас з Вами , вони їздять на полювання в Латинську Америку, Африку, хизуючись впольовіаним…Не треба плекати. що так важко їм і такі вони добрі… Щодо самого Білинця, це вже інша розмова.

   0
  2. Іван Данів сказав

   “Крокуй молодий земляче, спокійно крізь гамір і метушню, пам’ятаючи, що тільки в тиші є мир і спокій. Будь в добрих стосунках з людьми,своїми побратимами, не зраджуючи себе і їх, не сій зневіру в спільній роботі. Висловлюй свою думку впевнено, ясно, зрозуміло, але обов’язково прислухайся до інших, роби правильні висновки. Не зазнавайся, не зневірюйся, бо знайдуться кращі, або навіть і гірші від тебе. Радій своїм успіхами, від тимчасових негараздів, поразок не падай у відчай, бо все так не буде. Щиро виконуй цю свою громадську працю, за яку ти гріш не отримаєш і навіть слави, ця праця є великою розрадою на цій людській долині сліз. Будь обережний у своєму виборі, у своїх починаннях, бо світ підступний і серед нашого народу теж не перевелись різного роду Галагани, Кисилі, Кочубеї…Так українське прислів’я каже: Який пан такий храм, хто як стелить так і спить. Але це не повинно тобі перешкодити бути чесним і правдивим, відкритим. Запам’ятай, що багато людей у світі, також і тут в нашому Краї прагнули і прагнуть високих ідеалів і всюди знаходяться місце для жертовності. Будь щирим і відвертим, палай любов’ю до Бога, свого народу, своєї Землі. Ще ні один чоловік не забрав із собою в тамтешній світ золота, срібла, хату, машину. Все марнота, все порох і прах. За ділами твоїми тебе згадають, що ти дав своєму народові, що ти дав убогому. Гартуй свого Духа, щоб міг встояти у важку годину, яка так, на превеликий жаль, сюди наближається… Тому так добре тобі зрозуміти, що не хлібом єдиним живе людина. Коли кендюх (черево), цінується більше, ніж гідність, порядність, правдивість, повага до старших, тоді потрібно зрозуміти, що в тебе нічого не має спільного з людиною, як такою, тоді ми перетворюємось в схудоблене стадо. Як добре сказано в Святім Письмі : “… не збирайте собі скарбів на землі, де міль і хробацтво нівечить і де підкопують злодії і викрадають. Збирайте собі скарби на Небі, де ні міль, ані хробацтво не нівечить і де злодії не пробивають стін і не викрадають. Бо де твій скарб, там буде і твоє серце” ( Мт. 6,19-21). Знаю і навіть розумію, що в кожного є діти, внуки, правнуки і так хочеться залишити їм щось зі статків, ніби обдарувати їх на майбутнє, тим самим зробити їх вже “ґаздами”. Це є добре піклуватись про своїх, головне, щоб воно не було понад усіх, і самому зробити собі такий перепон тим статкам, враховуючи життя ближніх. Це дуже не просто, це те болото – трясовина з якого не кожен здатен сам вирватись. Але в одному можна настановити, в якійсь мірі змінивши Послання від Матвія: не турбуйтесь сильно, що будуть їсти і пити і в що зодягнуться твої нащадки. Це вже їх вибір і їхні результати праці. Ти підготуй їх щоб їхні можливості відповідали їхнім потребам,при тому не суперечили людській гідності як такій”( невідомий).

   0
 4. Bohdan Fedynyshyn сказав

  Бог так дає,що козли бють баранів. Але до повного щастя потрібно,щоб в них роги злітали.

  0
 5. Igor Zgoba сказав

  Лозовой придурок и аор

  0
 6. Ігор Вовкунович сказав

  Дай Бог їм здоров’я)))

  0
 7. Іван Данів сказав

  я не є прихильником радикалів, але і Кокотець і К, не є кращим. скільки зла ним зроблено в Карпатах…Це варвари , заради власного нажитку вони здатні на все… Директори ДЛГ , разом з силовиками. прокурорами ( а їх вже єднає родинно все , вони куми, свати, брати, швагри..) це є кримінальні злочинці.

  0
 8. Maria Kowalchyk сказав

  Мало били

  0
 9. Igor Zgoba сказав

  Лозовий придурок, верни вкрадене

  0

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.