У Бескидському лісництві Славського ДЛГП «Галсільліс» відкрили учнівський лісівничо-екологічний центр «Бескиди»

0 1 371

У Бескидському лісництві Славського ДЛГП «Галсільліс» відбулося відкриття учнівсько лісівничо-екологічного центру «Бескиди». Символічно, відкриття відбулося напередодні двох великих свят: Покрови Пресвятої Богородиці, яка вважається заступницею українського війська та Днем захисника України.

Метою його створення є поглиблення екологічних знань, вивчення різноманіття місцевої флори і фауни, поглиблення знань з біології, залучення учнів до охорони та відтворення лісових масивів, організації профорієнтаційної роботи. Завдання новоствореного центру передбачають екологічне виховання дітей та молоді, сприяння їх професійному самовизначенню, оволодіння теорією ї практикою ведення лісового господарства та розвиток учнівського самоврядування.

12 жовтня відбулись урочисті заходи, в яких взяли участь представники Львівської обласної ради, Сколівської районної ради, Сколівської райдержадміністрації, науковці та освітяни, директори дочірніх підприємств ЛГП «Галсільліс», учнівська молодь, запрошені гості та представники засобів масової інформації, передає SKOLE-TODAY з посиланням на ОКС ЛГП “Галсільліс”.

Символічну стрічку відкриття перерізали генеральний директор ОКС ЛГП «Галсільліс» Мельник В.М., перший заступник голови Львівської обласної ради Білоус А.В., Голова Сколівської районої ради Романишин М.С., та Директор Славського ДЛГП Павлов В.В. Освячення скульптури Матері Божої та новозбудованого лісництва провели військовий капелан, отець Андрій та отець Роман.

Із словами привітань виступали представники влади та запрошені гості. Творчий колектив учнів Тухольківської школи підготував святковий концерт. У знак єдності, на території лісництва було висаджено саджанці дерев.

Генеральний директор ОКС ЛГП «Галсільліс» В.М. Мельник подякував всім присутнім за підтримку і запевнив, що відкриття нового учнівського шкільництва – це один з перших кроків на шляху подальшого розвитку підприємства. Він зазначив, що у новоствореному учнівському лісництві молоде покоління отримає нові теоретичні знання та практичні навики, навчиться цінувати природу, берегти ліси та дбати про їх майбутнє.

0

Автор публікації

Офлайн 4 дні

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 901Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.