Конфлікт напередодні святкувань: Володимир Явдик спростовує звинувачення

0 1 789

Як було повідомлено раніше, між мешканцями вул. Зарічна (м.Сколе) та колишнім депутатом Сколівської міської ради виникла конфліктна ситуація. Ми отримали розширений коментар Володимира Явдика стосовно даної ситуації.

Так, спростовуючи звинувачення начальника Сколівського КП ВПК Ю. Левицького, Володимир Явдик повідомив, що всі ремонтні роботи виконувались згідно плану:

Я працюю в Сколівському РЕМ майстром дільниці, дав заявку 28.09.17р.на сайт Прат ЛОЕ, що буду робити демонтаж старих опор в м.Сколе по вул. Зарічна 13.10.17р. по всіх нормах і правилах з споживачами ПрАТ ЛОЕ. Ще з власної ініціативи передзвонив до бухгалтера ЖКГ та попросив її передати директору ЖКГ про даний демонтаж, що буде виконуватись 13.10.17. Прошу до цього часу демонтувати чи переставити вуличний провід та ліхтарі на нові, встановлені поряд, опори. Після чого передзвонив до мене так званий директор ЖКГ Левицький і сказав, що вони не будуть нас слухати, що в них є багато іншої роботи. На що я відповів: “Зрозумійте, це передано на Львів. Перенести неможливо”, на що він мені відповів: “Добре, робіть що хочете, мені все одно”, та кинув трубку.

Володимир Явдик наголосив, що всі роботи проводились згідно встановленого раніше плану робіт:

Я 13.10.17р. згідно заявки, правилам ПрАТ ЛОЕ та вказівкам керівництва, виконував свою роботу, а саме: демонтаж опор та проводів даної ділянки згідно всіх норм і правил.

Крім цього, всі роботи виконувались з дотриманням техніки безпеки:

Я зранку з 10 год. почав виконувати дану роботу по демонтажу, і виявив, що вуличний провід та ліхтарі не демонтовані і не переставлені на нові опори. Я подзвонив до свого керівництва, і повідомив про це. Мені дали вказівку свою роботу зробити, а за рахунок вуличного – демонтуй сам і віддай людям ліхтарі та провід. Це я і зробив: приблизно 500 метрів проводу, за власною ініціативою і власними силами, скрутив, щоб не покрали, і передав людям з вул. Зарічної. При демонтажу, приблизно 10 шт. ліхтарів демонтував з опор тапередав теж людям, що не входить мою роботу і обов’язок. Приблизно біля 14 год. я закінчував демонтаж, проте три останні опори були дуже аварійні, тобто гнилі. На такі опори вилазити категорично заборонено. У зв’язку з безпекою життя людей, ми прийняли рішення підрізати бензопилою, і легенько опустити опору на землю. Легенько не вийшло, бо опори дуже важкі, і тому ліхтарі були пошкоджені.

Конфліктна ситуація виникла вже при закінченні ремонтних робіт:

Приблизно в 14-30 приїздить директор ЖКГ Левицький, в нетверезому стані, і побачив останню картину з фанарями, навіть мене не вислухавши, почав на мене нападати, нецензурно матами мене обзивати, простягати на мене руки, провокувати на бійку. В цьому були свідки вся моя бригада. Дзвонив при мені до керівництва, де вони йому пояснили, що я все роблю по правилах. Він ще довго продовжував кричати матами, я мовчав і не провокувався, та просив не заважати працювати, а всі претензії виставляв законно. Він поїхав і все. Нині я прочитав на вашій сторінці вилитий бруд і брехню в мою сторону і повинен був на це зреагувати.

 

0

Автор публікації

Офлайн 2 дні

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 911Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.