Конфлікт напередодні святкувань: мешканців м. Сколе залишили без освітлення

4 1 589

Неприємний конфлікт виник між мешканцями вул. Зарічна (м. Сколе) та колишнім депутатом Сколівської міської ради В. Явдиком. Причиною конфлікту стали ремонтні роботи вуличного освітлення, які почали виконувати безпосередньо перед тривалими вихідними.

Як повідомив начальник Сколівського КП ВКГ Ю. Левицький, ремонта бригада під керівництвом В. Явдика невідповідально віднеслась до виконання своїх робіт та ігнорувала прохання мешканців не проводити ремонтні роботи.

Також Ю.Левицький відмітив неохайне ставлення до самого процесу роботи, та на те, що бригадою було розбито біля 10 вуличних ліхтарів.

У коментарі редакції SKOLE-TODAY, Ю.Левицький не приховував емоцій (коментар відредаговано):

Колишній депутат сколівської м/р В. Явдик, зайвий раз довів свою [censored] суть та відношення до громади, зокрема мешканців вул. Зарічна, порозбивавши навмисне біля 10 ліхтарів, хоч можна було їх акуратно зняти, тим самим залишив на довший час мешканців вул. Зарічна без вуличного освітлення. Це хамидло свого часу балотувалося на посаду міського голови-здобувши всього 120голосів, мешканці не залишайте без покарання цю [censored]!

В. Явдик надав коментар стосовно конфліктної ситуації:

Коротко розповім,Я особисто попередив 28.09.17р.ЖКГ про те, що Сколівський РЕМ буде проводити демонтаж старих опор по вул.Зарічній 13.10.17. і просив НЕАДЕКВАТНОГО директора ЖКГ до цього часу переставити незаконні фанарі вуличнго освітлення, чого він свісно не зробив. Я робив свою роботу повністю по всіх нормах і правилах.Я подзвонив до Андрія Зубрицького і сказав щоб він комусь подзвонив із ЖКГ щоб забрали фанарі іпровід. Я особисто, як активний активіст м.Сколе борець з корупцією,зняв приблизно 7 фанарів по можливості і 500метрів проводу і передав жителям вул. Зарічної і переказав що це власність ЖКГ і вони вам зобов’язані це вам поставити на опори,а три фанаря я не зміг демонтувати, тому що опори були гнилі, і щоб не наражати людей на небезпеку я заборонив людям підніматися на ці три аварійні опори,а дав команду легенько опустити опору на землю що мені не получилось, і три фанарі пошкодились. Приїхавши нетверезий і неадекватний директор ЖКГ в нетверезому стані почав мені погрожувати, нецензурно гавкати, простягати свої криві руки, казати що він з Правого Сектору і вінє Бог що мене убєхоча я не вівся на провокації пянп’яного директора ЖКГ, просто сказав відійти і незаважати мені виконувати свою роботу, і просив, якщо я щось порушив прошу викликати працівників поліції, звернутись до мого керівництва чи де будь на мене поскаржатись і доказати що я в цій ситуації є неправим, і порушив закон України. Я знаю одне Я захищав, захищаю, і буду захищати громаду міста Сколе до кінця, просто знаходжусь на тимчасовій політичній відпустці.

0

Автор публікації

Офлайн 4 дні

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 901Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Андрій Семен сказав

  Щоб там не писали “писаки ” я вірю в порядність В.Явдика !!!
  Він ніколи не поступить так щоб нашкодити людям. А ви “місцеві казкарі Андерсони “пишіть, що завгодно. І досить дурити простих людей.

  0
 2. Читач сказав

  Що за афера щоб звинувачувати людину потрібні факти .Напевно бидло писало цей коментар.Явдик завжди допомагав людям
  А те що він завжди говорить правду в очі то це не кожному до вподоби.

  0
  1. Володимир сказав

   Володимир Явдик, дякую за коментар ЧИТАЧ,хочу прокоментувати дану ситуацію. Я зрозумів що новини Сколе-todey це є створена сторінка мера Москаля,Ані зінкевич,том ,що ні одного правдивого слова.Коротко розповім,Я особисто попередив 28.09.17р.ЖКГ про те, що Сколівський РЕМ буде проводити демонтаж старих опор по вул.Зарічній 13.10.17. і просив НЕАДЕКВАТНОГО директора ЖКГ до цього часу переставити незаконні фанарі вуличнго освітлення, чого він свісно не зробив. Я робив свою роботу повністю по всіх нормах і правилах.Я подзвонив до Андрія Зубрицького і сказав щоб він комусь подзвонив із ЖКГ щоб забрали фанарі іпровід. Я особисто, як активний активіст м.Сколе борець з корупцією,зняв приблизно 7 фанарів по можливості і 500метрів проводу і передав жителям вул. Зарічної і переказав що це власність ЖКГ і вони вам зобов’язані це вам поставити на опори,а три фанаря я не зміг демонтувати, тому що опори були гнилі, і щоб не наражати людей на небезпеку я заборонив людям підніматися на ці три аварійні опори,а дав команду легенько опустити опору на землю що мені не получилось, і три фанарі пошкодились. Приїхавши нетверезий і неадекватний директор ЖКГ в нетверезому стані почав мені погрожувати, нецензурно гавкати, простягати свої криві руки, казати що він з Правого Сектору і вінє Бог що мене убєхоча я не вівся на провокації пянп’яного директора ЖКГ, просто сказав відійти і незаважати мені виконувати свою роботу, і просив, якщо я щось порушив прошу викликати працівників поліції, звернутись до мого керівництва чи де будь на мене поскаржатись і доказати що я в цій ситуації є неправим, і порушив закон України. Я знаю одне Я захищав, захищаю, і буду захищати громаду міста Сколе до кінця, просто знаходжусь на тимчасовій політичній відпустці.

   0
   1. SKOLE-TODAY сказав

    “Я зрозумів що новини Сколе-todey це є створена сторінка мера Москаля,Ані зінкевич,том ,що ні одного правдивого слова.”
    Від редакції: портал SKOLE-TODAY є незалежним інтернет-виданням. Ми публікуємо всі матеріали, які були знайдені в мережі Інтернет, або надіслані безпосередньо користувачами.

    0

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.