Вибори до Славської ОТГ: священник с.В.Рожанка написав звернення до громади Сколівщини

1 4 415

Священник УПЦ КП с.Верхня Рожанка Ярослав Левицький опублікував офіційне звернення до громади Сколівського району, у якому наголосив, що релігійна громада с.В.Рожанка не бере участі у передвиборчій агітації за певних кандидатів під час виборів до Славської ОТГ.

Звернення.
Релігійна громада Святого Духа УПЦ КП с Верхня Рожанка в особі настоятеля Ярослава Левицького не проводить, не проводила і не буде проводити агітаційної роботи щодо “просунення” того чи іншого кандидата на ту чи іншу посаду!!!
Також закликаю всіх своїх дорогих моєму серцю парафіян до усвідомленого вибору, і щиро прошу не продавати свій голос за ні дорого ні дешево ані красиві обіцянки щоб пізніше ми з вами не нарікали на правителів ОТГ, бо ніхто в цьому не буде винуватий тільки ми самі (якщо продамо голоса за “подачки”); Пам ятаймо що вибір лише за нами …
Шановні кандидати на голову та депутатів ОТГ та всі ті що проводить агітацію за певних кандидатів, щиро прошу Вас, не грати в брудні ігри у агітаційний період та хто б з Вас не зайняв певних посад; не поливайте брудом Православної Церкви та духовенства ; не будьте “Гордовитими Фарисеями” і не піартеся на церкві та якщо пожертвували щось на храм Божий чи допомогли певними силами незалежно якої Він конфесії пам ятайте слова Христові: “Стережіться виставляти свою милостиню перед людьми, щоб бачили вас; а як ні, то не матимете нагороди від Отця вашого, що на Небі.
Отож, коли чиниш ти милостиню, не сурми перед себе, як то роблять оті лицеміри по синагогах та вулицях, щоб хвалили їх люди. Поправді кажу вам: вони мають вже нагороду свою! А як ти чиниш милостиню, – хай не знатиме ліва рука твоя, що робить правиця твоя, щоб таємна була твоя милостиня, а Отець твій, що бачить таємне, віддасть тобі явно” (Мф. 6.1-15)
З любов ю у Христі Ісусі священик Ярослав Левицький.

Читайте також: На Верецькому перевалі освятять Меморіал січовикам Карпатської України

Причиною написання звернення стало те, що невідома особа чинить тиск на отця Ярослава Левицького, та спонукає його до агітації за певного кандидата. Також невідомий погрожує священнику тим, що у випадку його відмови, буде відправлено звернення до Єпархіального Управління, у якому буде написано що священник агітує, але за іншого кандидата.

Сьогодні пройшов “Сім кіл пекла” співрозмовно та телефоном з прихованого номера: Залякуванням розділення ввіреної мені пастви з УГКЦ; залякування що буде написане звернення в Єпархіальне Управління що нібито я проваджу агітацію з амвона та віткрито між людьми за енного кандидата; ходотайством звільнення із школи; спробою підкупу… .
Кандидате “ІКС” Нехай вам прощає Господь, і я Вам прощаю!!!

Як відомо, критерії відносин Церкви і політики доволі чітко визначені. Святійший Патріарх Філарет наголошує:

В нашому зверненні Священного Синоду ми виступили проти цього [передвиборчої агітації]. Священики не повинні використовувати церковний амвон, та й, взагалі, вести агітацію від імені Церкви за того чи іншого кандидата. Це заборонено Церквою. Священики, які це роблять, порушують церковні настанови.

За порушення церковних настанов священники несуть покарання, зокрема, позбавлення своєї посади.

Сподіваємось, що подібні “брудні” технології не будуть використовуватись кандидатами. Цілком зрозуміло, що використання Церкви у передвиборчій гонитві є доволі вигідним для кандидатів, адже саме Церква користується найбільшою довірою серед громадян. Проте нагадаємо, що це не тільки неприпустимо з боку моралі, але є і порушенням Закону України “Про свободу совісті та релігійні організації”, зокрема статті 5:

Релігійні організації не беруть участі у діяльності політичних партій і не надають політичним партіям фінансової підтримки, не висувають кандидатів до органів державної влади, не ведуть агітації або фінансування виборчих кампаній кандидатів до цих органів. Священнослужителі мають право на участь у політичному житті нарівні з усіма громадянами.

 

 

0

Автор публікації

Офлайн 4 дні

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 901Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

  1. Оксана Витвицька сказав

    Дуже гарно сказано,що вибирите ,те і будете мати,потім не нарікайте

    0

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.