Сколівщина

Депутати Львівської облради ліквідували школу-інтернат у Верхньому Синьовидному

Депутати Львівської обласної ради ліквідували комунальний заклад “Верхньосиньовидненська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів “Надія” та створили на його базі КЗ Львівської облради “Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку “Надія”.


“За” таке рішення проголосувало 52 депутати, передає SKOLE-TODAY з посиланням на Гал-інфо.

Депутати вже кілька разів переносили це питання, адже частина депутатів виступала категорично проти ліквідації школи-інтернату. Як зазначила директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Любомира Мандзій, навіть після припинення діяльності комунального закладу школа-інтернат буде працювати до закінчення навчального року – до 30 червня 2018 року. Вона пояснила, що в школі-інтернаті навчається нині 40 дітей, з яких 15 – дошкільного віку.

Читайте також: Страшна знахідка: у лісі біля Сколе знайшли людський скелет

У школі-інтернаті навчаються дітки з вадами розвитку. Вона також сказала, що чимало дітей переходить на інклюзивну освіту. Депутати наголосили, що приміщення інтернату в ідеальному стані, а персонал – дуже хороший.

Відтак вони проголосували доручення в пріоритетному порядку забезпечити працевлаштування звільненого персоналу школи-інтернату.

Нагадаємо, раніше Депутати Львівської облради не дозволили ліквідувати школу-інтернат у Верхньому Синьовидному

Читати повний текст новини

Більше новин:

10 thoughts on “Депутати Львівської облради ліквідували школу-інтернат у Верхньому Синьовидному”

  1. Такі заклади освіти для дітей з особливими потребами дуже потрібні проте я погоджуюся, що гроші відмивались і кількість дітей була мізерна в освітньому закладі.

  2. Депутати міняють думки як шкарпетки. Однак, я хочук сказати , що цей заклад як школа давно не існукє. Це було пряме відмивання грошей. В інтернаті перебувало 15- 25 дітей. При цьому не всі повинні б навчатись там. А чисельність всього персоналу?!А списання продуктів? Там в один період на приготування борща списувалось картоплі у 5!!!! раз більше від норми.

  3. буквально місяць тому ті ж самі депутати були іншої думки щодо школи-інтернату… все тече-все міняється, все купується-все продається((( от чим керувались люди, які у вересні голосували проти ліквідації, а нині – за… де логіка? демократія, що тут скажеш, влада народу((( https://varianty.lviv.ua/46333-deputaty-lvivskoi-oblrady-ne-dozvolyly-likviduvaty-shkolu-internat-u-verkhnomu-synovydnomu

  4. Дотиснули. А де будуть діти з особливими потребами вчитися, їм пофіг. Інклюзивні навчання в школах, це можливо і добре, але не всі батьки мають змогу водити щодня таких дітей до школи. У інтернаті їм було комфортно, бо все поруч і житло і їда і навчання і саме головне вчителі та вихователі у яких досвід поведінки з такими дітьми.

  5. буквально місяць тому ті ж самі депутати були іншої думки щодо школи-інтернату… все тече-все міняється, все купується-все продається((( от чим керувались люди, які у вересні голосували проти ліквідації, а нині – за… де логіка? демократія, що тут скажеш, влада народу((( https://varianty.lviv.ua/46333-deputaty-lvivskoi-oblrady-ne-dozvolyly-likviduvaty-shkolu-internat-u-verkhnomu-synovydnomu

Залишити відповідь

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify GooglePlus Client ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for GooglePlus Login to work

Close
X