Депутати Львівської облради не дозволили ліквідувати школу-інтернат у Верхньому Синьовидному

2 1 317

Депутати не прийняли рішення про ліквідацію школи-інтернат “Надія” та створення на її базі дитячого закладу відпочинку.

19 вересня на сесії Львівської облради депутати не прийняли рішення “Про припинення КЗ ЛОР “Верхньосиньовидненська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів “Надія” та створення на його базі комунального закладу Львівської обласної ради “Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку “Надія”.

Це рішення підтримали лише 39 депутатів.

Під час обговорення цього питання мешканець смт. Верхнє Синьовидне зауважив, що в школі-інтернаті працює 21 вчитель, відтак вони переживають, що їх звільнять.

“Також ця школа-інтернат є в дуже гарному стані, розташована біля траси, тож чи не зацікавлені ви у приміщенні?”, – наголосив представник смт. Верхнє Синьовидне.

Директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій у свою чергу наголосила, що департамент освіти не цікавить саме приміщення, а в школі-інтернаті, станом на сьогодні, навчається лише 45 дітей.

“Сьогодні ми спостерігаємо зменшення динаміки чисельності дітей в інтернатах. Зазначу, що для дітей школи-інтернату у Верхньому Синьовидному навчальний рік має закінчитись 31 травня 2018 року”, –пояснила Любомира Мандзій.

Також під час обговорення цього питання фракція Народного руху України у облраді заявила, що не підтримає це питання.

Згідно з проектом рішення, вчителів цієї школи-інтернат мали звільнити, а приміщення передати на баланс КЗ ЛОР “Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку “Надія” й провести конкурс на обрання в.о. керівника закладу.

0

Автор публікації

Офлайн 4 дні

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 901Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Михайло Лучинець сказав

  У школі інтернаті, створені хороші умови для навчання дітей з особливими потребами. Там діти харчуються, доглянуті, в теплих приміщеннях, створено всі необхідні умови. А батьки не дають дітей в цю школу з багатьох причин, дітей потребуючих інклюзивного навчання є більше, аніж там навчається, для них у школах створюють окремі групи та залучають додатково вчителів. Де краще, вдома чи в інтернаті, потрібно розбиратися в кожному конкретному випадку, якщо сім”я в якій є такі діти-забезпечена матеріально і справляється з проблемами самотужки, то мабуть краще вдома перебувати такій дитині, а в сім”ях де скрута, такій дитині на мою думку, краще було б в інтернаті.

  0
  1. анонім сказав

   “Патріотів” багато, але справжніх які про щось дбають – НЕМАЄ

   0

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.