П’ятниця , 24-11-2017
ГАРЯЧІ НОВИНИ
Головна / Новини / Сколівщина / Перша приватна медична практика в Сколе

Перша приватна медична практика в Сколе

23 серпня  2017 року можна вважати як день зміни стереотипів стосовно медицини у Сколівському районі. За адресою м. Сколе. вул. Героя О.Ушневича, 19а відкрито першу приватну медичну практику. 

 

Пасивність, стереотипний підхід до реформування медицини  ще довго будуть гальмувати розвиток галузі та тяжіти на плечах одужуючої економіки України. При нинішній системі охорони здоров’я для її цивілізованого існування грошей ніколи достатньо не буде. Навіть при збільшенні бюджетних асигнувань у 2 – 3 рази. Про це всім відомо. Держава не в змозі утримувати 1,2 мільйонну армію медиків, відповідні лікувальні, заклади на належному фінансовому рівні.

Фото Тетяны Зінкевич.Тому вважають, що наша медицина може знову відродитися та ще й приносити прибуток і користь державі, якщо впровадити частковий перехід до приватної практики у державних закладах охорони здоров’я.Що ж це таке? 

Приватна (недержавна) клініка – це лікувальний заклад, який відрізняється від лікувальних закладів державної та комунальної форми власності тільки тим, що медична допомога в приватних клініках надається на платній основі. 

А чи все безоплатно на сьогоднішній день в державних закладах медицини? Мабуть, ні. 

Мабуть це, а також високий професіоналізм привели Наталію Феденко, – лікаря з  19- річним стажем,- до рішення відкрити приватну практику.

Безумовно, нашою метою не є підтримка одних та паплюження інших. Просто тепер , нарешті, появились якісь терези- де йти і за що платити: за запис в карточці чи якісне лікування.

Тобто появився стимул для змагання.

 

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Овва! Сумно Злість
4

Залишити відповідь