Сколівщина

Романишин зі Сколівщини витратив майже два мільйони гривень на нову квартиру та іномарку

Минулого року голова Сколівської районної ради Микола Романишин задекларував зарплати . Його дружина, Ольга Романишин, у 2016 році отримала 12 000 грн оренди за нерухоме майно.

Із нерухомості в очільника району – житловий будинок площею 228,1 кв.м у селі Крушельниця Сколівського району, дві земельні ділянки на 1000 кв.м у Львові та 2500 кв.м у Крушельниці.

Також Романишин минулоріч придбав квартиру площею 209,7 кв.м у Львові за 924 077 грн та паркомісце на 12,5 кв.м вартістю 37 520 грн.

Дружина Ольга Романишин у 2016 році придбала чотири офіси у Львові площею 56 кв.м, 103 кв.м, 135,7 кв.м та 95,5 кв.м.

З 2016 році голова Сколівської райради їздить на автівці Peugeot 3008 2016 року випуску, яку придбав за 692 440 грн.

Романишин обходиться без цінних речей та рахунків у банках, однак тримає 12 000 доларів готівки. Дружина посадовця задекларувала 30 000 доларів готівки.

Микола Романишин очолює Сколівську районну раду з 2015 року, коли відбулися місцеві вибори. У 2006-2010 рр. він теж був головою цієї райради. До цього Романишин працював на посаді голови Сколівської райдержадміністрації, був заступником начальника відділу – завідувач сектору з питань оборонної роботи відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи Львівської ОДА.

З 2005 року є головою Сколівської районної партії Християнсько-Демократичний Союз.

Читати повний текст новини

Більше новин:

11 thoughts on “Романишин зі Сколівщини витратив майже два мільйони гривень на нову квартиру та іномарку”

  1. Народ не зважаэ на саморозвиток, елiта думаюча в iнтернетi заробiтками займаэться, а старi партiйцi тримаються за ковбасу з маслом)))

  2. він на сесії розказує що вчителі тримаються за роботу , а ти дурак – романишен тримаєшся за золоте яйце !! я спеціально не пишу його прізвище з великої букви , бо він негідник чмо продажне , коли революція була він тиснув на голів сільських рад щоб не підтримали народ

  3. Слів я просто немає ху%йло Романишин взагалі себе веде як “царь -всія росіїї” – Народ Сколівського району скільки можна терпіти такого бандита романишина ….. ще й пригнав з області керівника департаменту освіти пані , яка собі дозволила на сесії кричати і на нас рахувати нас за порожнє місце поки я не встав і не сказав хто кому служить !!!!

Залишити відповідь

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify GooglePlus Client ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for GooglePlus Login to work

Close