Новини Сколівського району

Ще один крок назустріч ОТГ

0 856

Вчора у відпочинковому комплексі “Максим” у Славському  відбулась зустріч представників населених пунктів, що вирішили створити першу в районі ОТГ, з  представниками інвестора “ОККО-РІТЕЙЛ”, який з 2017 року зареєструвався в Славському.

 

На зустріч з інвестором прибули діючі голови Н.Рожанської, Волосянківської, Либохорівської, Хітарської, Головецької сільських, Славської селищної рад, депутати усіх рівнів, що входять в склад цих рад, громадські активісти,громадяни, які підтримували процес об”єднання ОТГ, а також заступник голови  райдержадміністрації Білинець Василь Ярославович та  голова районної ради Романишин Микола Стефанович.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці  повідомив учасник зустрічі, багаторічний депутат  Сколівської районної ради Михайло Лучинець. 

“Хочу нагадати всім, що умовою реєстрації даного інвестора, було стимулювання восьми сільських рад до обєдання в Славську ОТГ. Щоб розвивати інфраструктуру нашого регіону, інвестор виконав свою обіцянку і сплачує до бюджету району приблизно 3,2 млн.грн. щомісячно. З свого боку, завдяки наполегливій праці Славського селищного голови Ферина Ігора Михайловича, та голів сільських рад Глюдз Василь Юрійович-Либохора, Фединяк Ярослава Михайлівна-Нижня Рожанка, Волосянки-Коник Віктор Андрійович,виконано бажання громад та утворено ОТГ… Основним лейтмотивом зустрічі та виступів присутніх, були питання майбутніх виборів голови ОТГ, та депутатів ОТГ, а також перспективи розвитку цього регіону. Тому, що позитивне та правильне вирішення першого питання, ляже в основу позитивного вирішення всіх наступних питань.Одразу хочу повідомити, що будь якого втручання в процес виборів “місцевого уряду” з боку інвестора не буде і не повинно бути апріорі, тому що мандат довіри кожному претенденту чи то на голову ОТГ чи депутата-має дати виборець, себто народ.Тому будь-які асинуації, щодо погодження посади голови з інвестором-це аферизм претендентів, які видають бажане за дійсне. Кожна громада чи вірніше її представники мали можливість задати питання представникам інвестора та отримати змістовну та вичерпну відповідь. Як на мене, це позитивна практика таких зустрічей, яка формує в присутніх впевненість та переконує у правильності вибору щодо децентралізації влади. Тепер шановні вибір за нами! Бажаю всім зробити його правильним, не помилитися, навчитися відділяти сміття від полови, щоб в майутньому не кусати лікті за помилки, які ми робимо свідомо чи не свідомо, Закликаю виборців включити мозок, обрати тих людей, хто в цьому житті щось зробив позитивне, як для своєї родини так і громади, в будь якій сфері діяльності-але хороше. Не упустім свій шанс, створити комфортніші умови для нашого співжиття, і тут ми повинні вирішувати свої проблеми без варяг, без прохіндєїв, які бажають заскочити у вагон реформ, щоб нагріти руки. Будьмо мудрими та єдиними, тоді у нас все буде добре”,  – пише у своєму повідомленні  Михайло Лучинець.

Читайте також:

Коментувати

Your email address will not be published.