«До Бункеру Головного Осередку Пропаганди ОУН і УПА» – туристичний маршрут відкрито

0 321

Вчора, 23 серпня, як і було анонсовано, на території Національного природного  парку “Сколівські Бескиди” урочисто відкрили та освятили новий туристично-патріотичний маршрут «До Бункеру Головного Осередку Пропаганди ОУН і УПА», що у селі Корчин Сколівського району.

У святковому відкритті взяли участь більше  сотні учасників. Урочистості розпочалися із Святої Літургії та панахиди на могилі Івана Корчинського(“Корчака”).

Долучилася до заходу зв`язкова УПА Дарія Малярчин, яка поділилася спогадами про свою участь в боротьбі.

Також під час проходження маршруту учасників супроводжувала Гірська оперативно-рятувальнна служба, яка стежила за безпекою учасників.

Під час відкриття маршруту перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський наголосив на важливості таких туристичних шляхів.

“Тут – одне з тих місць, де творилася наша незалежність. Ми памятаємо і поважаємо тих, хто ціною свого життя виборював державність. Памятаємо і воїнів УПА, і новітніх Героїв. На цей туристичний маршрут ми повинні приводити своїх дітей, аби передавати прийдешнім поколінням нашу історію”, – зазначив він.

Протяжність маршруту становить 14 км і пролягає через хребти гір Парашка та Перехресне. Основна мета створення маршруту – вшанування пам`яті учасників національно-визвольних змагань, збереження історії та патріотичне виховання молоді.

0

Автор публікації

Офлайн 23 хв.

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 862Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.