Сколівщина

В с. Корчин відбудеться відкриття нового туристичного маршруту

23 серпня стартує перша мандрівка за новим туристичним маршрутом: «До бункеру Головного осередку пропаганди ОУН і УПА», що у селі Корчин Сколівського району.

Маршрут розрахований на активних туристів, які готові подолати пішки 7 кілометрів в одну сторону й пролягає територією національного природного парку “Сколівські Бескиди”. Про це під час брифінгу у понеділок, 21 серпня, розповіла начальник управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Наталя Табака.

До сьогодні маршрут облагороджувати та розчищали, уже в середу його випробують перші туристичні групи. Для мандрівників, які захочуть пройтися цим маршрутом, шлях розпочнеться у селі Корчин, далі дорога поведе до бункеру, на гору Перехресна, і по хребту гори Парашка потрібно буде спускатися у м. Сколе.

Роботи розпочали фактично із червня, обирали оптимальні варіанти пересування, оскільки це заповідна територія, аби обмежити був мінімальний вплив на навколишнє середовище. Тож обрали зручний маршрут, щодо рівня складності, ознакували, встановили інформаційні, навігаційні таблиці

– зазначила Наталія Табака.

За словами Богдана Сидорака, члена ради Громадської організації «Клуб мандрівників Прикарпаття» та організатора двох пошукових експедицій бункера Головного осередку пропаганди ОУН і УПА, це місце має довгу історію пов’язану із визначними діячами ОУН та упівців, зокрема Романа Шухевича.

Бункер віднайшли за спогадами місцевих мешканців та друкарки Дарії Малярчин, що перебувала у ньому. Він мав розмір 35 х 5 м.

Цей бункер цікавий тим, що там працювали чільні представники національно-визвольного руху: Роман Шухевич, Олекса Гасин, Петро Полтава та інші. Всі праці відомі, які писали у цьому бункері, є на слуху і актуальні й сьогодні. Це, зокрема, «Україна погибає! Хто винуватий в тому?», «Хто такі бандерівці і за що вони борються» Петра Полтави та інші. У моєму розумінні, – це Єрусалим національно-визвольного руху.

– зазначив він.

Початок заходу о 8:00 год у с. Корчин Сколівського району.

Маршрутом зможуть користуватись як групи туристів,  так і окремі мандрівники, адже саме завдяки розробленій системі ознакування, загубитись під час проходження маршруту буде неможливо.

Читати повний текст новини

Більше новин:

1 thought on “В с. Корчин відбудеться відкриття нового туристичного маршруту”

Залишити відповідь

Close