Транспортне питання району: Львівська ОДА не виконала вимог жителів Сколівщини (ВІДЕО)

4 2 000

Обласне управління транспорту не виконало вимог протестувальників Сколівського району змінити перевізника. Жителі Сколівщини вже два місяці звертаються до обласної влади зі скаргами на тимчасового перевізника «Стрийське АТП», який перевозить пасажирів із десяти важкодоступних сіл до Львова.

Нагадаємо, нещодавно жителі району перекрили трасу М06 Київ-Чоп, поблизу села Тухолька, намагаючись таким чином привернути увагу керівників району та області до проблеми перевезення. Мешканці Сколівщини пропонували укласти угоду з приватним підприємцем Федором Паньківим.

Проте обласне управління транспорту цю пропозицію відхилило. Мовляв, тимчасовим перевізником може бути лише підприємство, яке брало участь у попередньому конкурсі, повідомляє Zaxid.net

Як і обіцяв в.о. директора департаменту транспорту ЛОДА Микола Одиноцький роботу Стрийського АТП було перевірено і  виявили нестачу техніки. Тому у понеділок, 14 серпня, приватному підприємцю запропонували приєднатися до АТП. Проте досі не отримали відповіді.

Із перевізником завершилася зустріч тим, що ми йому запропонували працювати у Стрийському АТП на тих маршрутах, на яких він їздить. Він взяв тайм-аут, щоби подумати, чи йому буде вигідно їздити так, як пише договір, до АС №1. Станом на сьогодні він не надав на це питання відповіді

– пояснив Роман Кокотайло, заступник директора департаменту управління транспорту.

Тим часом, ми натрапили на відео, відзняте минулого року. Автор відео був переконаний у акробатичних здібностях жителів Сколівщини, і навіть не сумнівався, що всі бажаючі помістяться.

В місті Сколе стали свідками як народ запаковується в автобув в 30 градусну жару.Шкода що почав знімати пізно..Техніка безпеки відсутня.
Куди ще людей може в багажник?Повний безлад в автотранспортих засобах нашої країни.

Читайте також: У Сколівському районі оберуть нового перевізника

0

Автор публікації

Офлайн 2 дні

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 911Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Vasyl Yevchunets сказав

  Депутати, бачать і людей і села, де ті люди мешкають, тільки під час виборів, щоб зайняти чергове крісло при владі, вони ж не їздять тими дорогами, автобусами щоденно!!! Обіцяють всі, а в кінцевому результаті, ніхто на тих людей і не дивитися…, байдужість і не розуміння,керують їхніми вчинками! Ганьба, тим, кого ми обирали, і на кого покладали, хоч якусь надію..!

  0
 2. Андрій Федорків сказав

  ОДА не виконала, Сколівська рада не підтримала то може міняти треба

  0
 3. Михайло Лучинець сказав

  Робіть друзі висновки, скоро будуть вибори.

  0
 4. Skole Dubyna сказав

  Чинушi скоти

  0

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.