Сколівщина

«Давай як в кіно!»: поліцейська погоня у Сколе за втікачем (ФОТО)

Сьогодні, близько 19:00 год., поліцейські м. Сколе влаштували погоню за водієм автомобіля Volkswagen Golf, який не реагував на вимогу зупинки.

Водій автомобіля Volkswagen Golf тікав від поліції по м. Сколе. На вимогу зупинитись та на попередження про те, що поліцейські будуть змушені відкрити вогонь водій не реагував, повідомив представник групи Варта1 Ігор Зінкевич.

Намагаючись відірватись від погоні, порушник вискочив на об’їздну дорогу в сторону с. Коростів. Там водій не впорався з керуванням та врізався у автомобіль ВАЗ. На щастя обійшлося без жертв.

Як повідомили очевидці, водій автомобіля Volkswagen Golf перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння. Правоохоронці затримали порушника та доправили на медичний огляд з метою виявлення стану сп’яніння.

Читати повний текст новини

Більше новин:

27 thoughts on “«Давай як в кіно!»: поліцейська погоня у Сколе за втікачем (ФОТО)”

  1. Ну то йдіть в поліцію, у нас невистачає близько
   по штату 20 чоловік. Коли є повідомлення в одному кінці району, н-д, в Славське а наступне в Орів:::: а потім поліція ще й винна)))) і цей мужчина перебуваючи в Поліція Сколівського Району дуже зухвало себе вів, вимагав ставлення як Європі/

  2. @Іванна Губіліт, а для чого мені йти в поліцію? Ці гонки щоночі під носом сколівського відділення, чутно і без звернень громадян

  3. Угу, “спасение утопающих -дело рук самих утопающих”))
   А, якщо серйозно, на яку конкретно мою реакцію щодо правопорушень, вчинених іншими громадянами, Ви, як представник поліції, очікуєте? Згідно чинного законодавства, звісно. Я можу вам щоп’ятнадцять хвилин повідомляти про гонки, навіть із вказанням марки автомобіля та його державного номерного знака, влаштовує? Бо гнати за ним із сиреною навколо площі – це не моя компетенція (хоч, певно, цікаво було б)

  4. Протягом лише останньої години гальма перед площею скреготіли як мінімум разів 10. Зважаючи на те, що перед і за поворотом пішохідні переходи, то не такий вже й абсурд. Тому дивно слухати від працівника поліції із теганням сколівського райвідділку рекомендації про “поможіть собі самі”

  5. Наталю, ти повинна зрозуміти, що реорганізація поліції вигідна тільки олігархам в верховній раді, щоб був хаос, щоб відвернути від основної проблеми

Залишити відповідь

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify GooglePlus Client ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for GooglePlus Login to work

Close