Міський голова Сколе роздав землю своїм родичам та депутатам

0 1 019

Сколівський міський голова під час останнього сесійного засідання протягнув проект рішення про надання земельних ділянок наближеним до нього особам, передає SKOLE-TODAY з посиланням на Вголос.

Про це 22 травня 2017 року повідомив голова земельної комісії, депутат Сколівської міськради Роман Ушневич.

«Під час сесійного засідання 19 травня 2017 року депутати Сколівської міськради без проведення громадських обговорень та рішення земельної комісії незаконно затвердили детальний план забудови та проголосували за надання земельних ділянок, що на вулиці Олега Ушневича. При цьому мешканці міста виступили категорично проти розкрадання земельних ділянок.
Люди розуміють, що це практично остання земля у місті. Мешканці пропонують або залишати цю землю для резерву, або всю віддавати українським бійцям. Міський голова, ігноруючи думку громадськості та порушуючи регламент та Закон, протягує проект рішення, яким не вперше роздає земельні ділянки своїм наближеним особам ‒ родичам та депутатам»

, ‒ зазначив свободівець.

Роман Ушневич повідомив, що фракція «Свободи» звертатиметься до прокуратури з приводу використання міським головою Сколе злочинних схем розкрадання землі.
0

Автор публікації

Офлайн 1 рік

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 0Публікації: 84Реєстрація: 02-06-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

  1. Лучинець Михайло Михайлович сказав

    А якщо мешканець Сколього чи будь-якого міста чи села України і який згідно чинного законодавства має право звернутися про виділення йому землі, виявиться родичем мера чи депутотом, то він по вашому має не отримати землю поки не закінчиться каденція мера чи депутата? Що це за санкції? Схаменіться вже з тим мером ви ж самі обирали і не в перше як мера так і депутатів, так що поважайте думку більшості.

    0

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.