У Сколівському районі розпочався рейд «Урок»

0 554

У Сколівському районі розпочався рейд «Урок», який проходить в три етапи. Так, перший етап рейду розпочнеться з другої декади серпня, та буде тривати до вересня.

Перший етап рейду «Урок» передбачає обстеження житлово-побутових умов проживання дітей у сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах, вжиття заходів щодо надання дітям з цих сімей адресної допомоги в підготовці до навчального року та осінньо-зимового сезону.

Другий етап (з 1 до 15 вересня 2017 року): працівники служби у справах дітей, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу освіти, міської, сільських, селищних рад спільно із представниками Сколівського відділу поліції Стрийського ВП ГУ НП України у Львівській області виявлятимуть дітей, які з 1 вересня не почали навчання у школах та професійно-технічних навчальних закладах, вищих навчальних закладах I-II рівня акредитації.

Третій етап триватиме упродовж вересня-жовтня. Його завданням буде повернення або влаштування дітей до навчальних закладів, усунення причин і умов, внаслідок яких діти не навчались, а також притягнення до відповідальності батьків або осіб, що їх замінюють, посадових осіб за порушення прав та законних інтересів дітей.

Крім цього, профілактичний захід «Урок» також сприятиме в охопленні навчанням усіх дітей шкільного віку – переселенців із тимчасово окупованих територій України, територіально-адміністративних одиниць України, в яких триває антитерористична операція.

0

Автор публікації

Офлайн 2 дні

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 911Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.