Сколівщина

У Сколівському районі створять Історико-краєзнавчий музей «Сколівщина»

17 серпня,  рішенням ХVІІ-ї сесії  VІІ-го скликання Сколівської районної  ради створено комунальний заклад Сколівської районної ради «Історико-краєзнавчий музей «Сколівщина», та затверджено Статут комунального закладу Сколівської районної ради «Історико-краєзнавчий музей «Сколівщина».

Про це сьогодні повідомила прес-служба Сколівської РДА. Метою створення Музею є вивчення, збереження, примноження та популяризація музейних предметів та музейної колекції, залучення громадян до надбань національної та світової культурної спадщини.

Музей – це інституція історико-краєзнавчого профілю, науково-дослідний та культурно-освітній заклад. Музей є у спільній власності територіальних громад Сколівського району. Засновником Музею є Сколівська районна рада.

Галузеве управління Музеєм здійснюється відділом культури Сколівської районної державної адміністрації з урахуванням відповідних рішень Сколівської районної ради. Місцезнаходження (юридична адреса) Музею: вул. Д.Галицького, 52, м. Сколе, Львівська область, Україна, 82690.

Предметом діяльності Музею є: 

  • Збирання, зберігання, вивчення, наукове опрацювання, реставрація, дослідження та експонування мистецьких, історичних, архівних, архітектурних та інших пам’яток матеріальної і духовної культури на території України та за кордоном.
  • Здійснення наукової, дослідницької, просвітницької й освітньої діяльності у галузі історії, археології, етнографії і інших суміжних з ними наук та галузей, а також діяльність, пов’язана з науковою атрибуцією, експертизою та усіма видами оцінки предметів, які можуть бути визначені як культурні цінності з метою включення до Музейного фонду України.
  • Популяризація історії, естетичне виховання громадян на основі експонування та пропагування культурних цінностей українського народу, повернення до України культурних і мистецьких цінностей, що мають відношення до історії України, чи були вивезені незаконним шляхом.

 

 

Читати повний текст новини

Більше новин:

1 thought on “У Сколівському районі створять Історико-краєзнавчий музей «Сколівщина»”

Залишити відповідь

Close