У Сколівському районі створять Історико-краєзнавчий музей «Сколівщина»

1 359

17 серпня,  рішенням ХVІІ-ї сесії  VІІ-го скликання Сколівської районної  ради створено комунальний заклад Сколівської районної ради «Історико-краєзнавчий музей «Сколівщина», та затверджено Статут комунального закладу Сколівської районної ради «Історико-краєзнавчий музей «Сколівщина».

Про це сьогодні повідомила прес-служба Сколівської РДА. Метою створення Музею є вивчення, збереження, примноження та популяризація музейних предметів та музейної колекції, залучення громадян до надбань національної та світової культурної спадщини.

Музей – це інституція історико-краєзнавчого профілю, науково-дослідний та культурно-освітній заклад. Музей є у спільній власності територіальних громад Сколівського району. Засновником Музею є Сколівська районна рада.

Галузеве управління Музеєм здійснюється відділом культури Сколівської районної державної адміністрації з урахуванням відповідних рішень Сколівської районної ради. Місцезнаходження (юридична адреса) Музею: вул. Д.Галицького, 52, м. Сколе, Львівська область, Україна, 82690.

Предметом діяльності Музею є: 

  • Збирання, зберігання, вивчення, наукове опрацювання, реставрація, дослідження та експонування мистецьких, історичних, архівних, архітектурних та інших пам’яток матеріальної і духовної культури на території України та за кордоном.
  • Здійснення наукової, дослідницької, просвітницької й освітньої діяльності у галузі історії, археології, етнографії і інших суміжних з ними наук та галузей, а також діяльність, пов’язана з науковою атрибуцією, експертизою та усіма видами оцінки предметів, які можуть бути визначені як культурні цінності з метою включення до Музейного фонду України.
  • Популяризація історії, естетичне виховання громадян на основі експонування та пропагування культурних цінностей українського народу, повернення до України культурних і мистецьких цінностей, що мають відношення до історії України, чи були вивезені незаконним шляхом.

 

 

0

Автор публікації

Офлайн 4 дні

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 901Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

  1. Nadiya Chepara сказав

    оце добра новина!

    0

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.