Славська ОТГ – перша об’єднана громада створена в Сколівському районі

23 2 991

Учора, 16 серпня, Львівська обласна державна адміністрація відправила у Центральну виборчу комісію звернення про призначення виборів у Славській об’єднаній територіальній громаді, яка стала 33 ОТГ на Львівщині. Про це повідомили в Асоціації міст України.

Славська ОТГ – перша об’єднана громада, створена у гірському Сколівському районі. До її складу увійшли 4 ради – Славська селищна та Волосянківська, Либохорівська і Нижньорожанська сільські ради. Усього про проекту Перспективного плану Сколівського району до Славської ОТГ мали увійти 8 рад.

На Львівщині уже створено 33 об’єднаних територіальних громади. У 25 із них відбулися перші вибори. Ще у 8 ці вибори повинні відбутися восени цього року. Окрім Славської, на вибори чекають Великомостівська, Воютицька, Рудківська, Волицька, Щирецька, Підберізцівська та Солонківська громади.

Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

 1. Лучинець Михайло Михайлович сказав

  Ті з восьми, які ще не прийняли позитивних рішень, зможуть доєднатися пізніше.Це добровільна справа і повинні вирішувати люди.

 2. Дмитро Веклич
  Дмитро Веклич сказав

  Шановний Андрію! Думаю ви розумієте, що село Тухля не буде брати участь у виборах у Славську ОТГ оскільки інші села приймали рішення останнє(остаточне), а Тухля тільки перше… А на Ваш міф,що існує договорняк, знівелюю міф, що вирішує у 2017 році, а це 21- ст. народ, але не договорняк.

  1. Андрій Семен
   Андрій Семен сказав

   У вас своя правда , а у мене своя… Ви володієте однією стороною медалі, я другою.

  2. Дмитро Веклич
   Дмитро Веклич сказав

   В діалозі не заключається хто володіє цією інформацією чи іншою, а в тому, що село Тухля реально не візьме участь у виборах(на жаль) цього року, тому що рішення на призначення виборів до ЦВК відправлено без участі села Тухля і інших сіл які по перспективному плану входили до Славської ОТГ оскільки неголосували за об’єднання, а в останню мить зрозуміли, тому і підуть приєднанням, а участь у виборах як депутатів/голови візьмуть на наступну каденцію.

  3. Андрій Семен
   Андрій Семен сказав

   Схема і все. Чистої води.

  4. Сергій Трішкін
   Сергій Трішкін сказав

   Чому ж тоді спішка з виборами, пане Дмитре? Не доцільніше зачекати, аби приєдналися й інші, і тоді вибори провести? По факту виходить, що цілу каденцію громади сільських рад, які викинуті з виборчого процесу, не матимуть своїх представників а ОТГ, до якої доєднаються

  5. Сергій Трішкін
   Сергій Трішкін сказав

   і ще питання… чи законно створювати ОТГ і проводити вибори без сільських рад, які були затверджені в складі такої ОТГ Перспективним планом згідно рішення КМУ??? а, чи не слід в такому випадку по-новому, так би мовити з нуля, доводити доцільність створення ОТГ уже без цих 4 сільських рад, та фінансову спроможність і самостійність такої ОТГ???

  6. Сергій Трішкін
   Сергій Трішкін сказав

   Андрій Семен, чому б на найближчій сесії райради Тобі, депутату районної ради, не підняти питання про законність і доцільність таких дій?

  7. Андрій Семен
   Андрій Семен сказав

   Сергій Трішкін якщо ти разом зімною?!

  8. Сергій Трішкін
   Сергій Трішкін сказав

   Андрій Семен ок!

  9. Андрій Семен
   Андрій Семен сказав

   Сергій Трішкін +

  10. Дмитро Веклич
   Дмитро Веклич сказав

   Колеги Сергій та Андрій! Підтримаю доцільність створення Славської ОТГ без участі 4 громад, тому що час коли громади вирішували об”єднуватися чи ні інші голосували,а в останю мить голосують всі.. Тепер виникає питання, а хто ж намага……ся тормо…….об…..ня, ті хто голосували, чи навпаки
   ……

  11. Сергій Трішкін
   Сергій Трішкін сказав

   Дмитро Веклич підтримуйте – Ваше право… питання в законності такого об’єднання і добровільності, адже ж ми всюди декларуєм що об’єднання громад ДОБРОВІЛЬНЕ… вкажіть мені норму закону, що так дозволено, все питання знімаю… весь процес (в т.ч. і розрахунки щодо спроможності) по цій громаді включав у себе ті села, які зараз ігноруються… а раптом без них громада виявиться фінансово неспроможною (розумію, що до Славська залучили інвестора і мої слова десь не мають підгрунтя), але все ж таки створиться прецендент… завтра інші таким чином поступлять… нащо тоді було людям голови крутити з усіма вимогами і т.д… є рішення регулятора, де чітко вказано, які села входять до громади… чому поспіх??? невже не можна дочекатись інших, тим більше, наскільки мені відомо, ніхто особливо не заперечує

  12. Андрій Семен
   Андрій Семен сказав

   Людей за лохів мають. Порішали між собою і все .

  13. Сергій Трішкін
   Сергій Трішкін сказав

   Де тут ДОБРОВІЛЬНІСТЬ: “ми вас візьмем у громаду, але опісля… коли проведем вибори, оберем органи влади і т.д…. а до того вам -зась до ОТГ” так виглядає, на превеликий жаль…

  14. Дмитро Веклич
   Дмитро Веклич сказав

   Шановні, читаєте ЗУ”Про добровільне об’єднання громад” коротко поясню хто не приєднався згідно перспективного плану КМУ, тобто не підтримали, той приєднуєтьс у майбутньому способом приєднання до ОТГ..

  15. Сергій Трішкін
   Сергій Трішкін сказав

   так вони ж підтримали, чи ні?

 3. Андрій Семен
  Андрій Семен сказав

  Щоб Ви дорогі краяни розуміли…!!! На гллову Славське Отг планують пропхати того хто потрібен спонсорам які зайшли на ці території, а Тухля славилась завжди своєю одностайністю та дружньою громадою яка може помішати задуманим планам .. 😊😊😊 і висунути свого голову!! от і говорять тепер ті хто вирішує, що мовляв ми Вас Тухля і решта сіл доберем після виборів… НУ ВИЖ НЕ ХОТІЛИ, А ТЕПЕР НАМ КАРТИ НЕ ПЛУТАЙТЕ.. 😎👏👏👏 АЛЕ ЗНАЙТЕ , ЩО ДОГОВОРНЯК ТАКОГО РОДУ НЕ ПРОЙДЕ І ТУХЛЯ БУДЕ БРАТИ УЧАСТЬ У ВИБОРАХ ДО СЛАВСЬКОЇ ОТГ.

 4. Сергій Трішкін
  Сергій Трішкін сказав

  а де ж Тухля, Головецько, Опорець і Лавочне??? ці ради по проекту також мали б увійти до складу Славської ОТГ…

  1. Михайло Лучинець сказав

   Ті з восьми, які ще не прийняли позитивних рішень, зможуть доєднатися пізніше.Це добровільна справа і повинні вирішувати люди.

  2. Андрій сказав

   Пане Трішкін ! пояснюю Вам! Хай в це так зване обєднання ,яке придумав якийсь петиушник пхають ті села, які не мають жодного фінансування і своїх доходів ! Чому це коштами мого села будуть користуватися ці самі Лавочне І Тернавка і села по близу ,голови яких не мають зеленого поняття як розпоряджатись місцевим бюджетом і як полагодити той нещасний відрізок дороги в цих двох селах ?! Яка мова може бути про обєднання в селі ,яке своїми силами витягає себе із бруду і приваблює інвесторів ? Чому за кошти мого села ,і інфраструктуру в яку ми вклали багато своїх сил ,має жити те саме “багате” Славське чи Тухля чи інше ?

  3. Роман Шуньков
   Роман Шуньков сказав

   Дуже шкода, що автор коментаря, під яким велася розмова його видалив. Чому видалив – не знаю. Хоча весь діалог все одно автоматично скопіювався під публікацію https://skole-today.com/news/skole/3973-slavska-otg-persha-ob-yednana-gromada-utvorena-v-skolivskomu-rajoni.html

  4. Сергій Трішкін
   Сергій Трішкін сказав

   нема коли коментувати, треба доказувати недоказуєме)))а саме час до виборів готуватись)))

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.