Славська ОТГ – перша об’єднана громада створена в Сколівському районі

23 3 044

Учора, 16 серпня, Львівська обласна державна адміністрація відправила у Центральну виборчу комісію звернення про призначення виборів у Славській об’єднаній територіальній громаді, яка стала 33 ОТГ на Львівщині. Про це повідомили в Асоціації міст України.

Славська ОТГ – перша об’єднана громада, створена у гірському Сколівському районі. До її складу увійшли 4 ради – Славська селищна та Волосянківська, Либохорівська і Нижньорожанська сільські ради. Усього про проекту Перспективного плану Сколівського району до Славської ОТГ мали увійти 8 рад.

На Львівщині уже створено 33 об’єднаних територіальних громади. У 25 із них відбулися перші вибори. Ще у 8 ці вибори повинні відбутися восени цього року. Окрім Славської, на вибори чекають Великомостівська, Воютицька, Рудківська, Волицька, Щирецька, Підберізцівська та Солонківська громади.

0

Автор публікації

Офлайн 2 тижні

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 906Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Ті з восьми, які ще не прийняли позитивних рішень, зможуть доєднатися пізніше.Це добровільна справа і повинні вирішувати люди.

  0
 2. Дмитро Веклич сказав

  Шановний Андрію! Думаю ви розумієте, що село Тухля не буде брати участь у виборах у Славську ОТГ оскільки інші села приймали рішення останнє(остаточне), а Тухля тільки перше… А на Ваш міф,що існує договорняк, знівелюю міф, що вирішує у 2017 році, а це 21- ст. народ, але не договорняк.

  0
  1. Андрій Семен сказав

   У вас своя правда , а у мене своя… Ви володієте однією стороною медалі, я другою.

   0
  2. Дмитро Веклич сказав

   В діалозі не заключається хто володіє цією інформацією чи іншою, а в тому, що село Тухля реально не візьме участь у виборах(на жаль) цього року, тому що рішення на призначення виборів до ЦВК відправлено без участі села Тухля і інших сіл які по перспективному плану входили до Славської ОТГ оскільки неголосували за об’єднання, а в останню мить зрозуміли, тому і підуть приєднанням, а участь у виборах як депутатів/голови візьмуть на наступну каденцію.

   0
  3. Андрій Семен сказав

   Схема і все. Чистої води.

   0
  4. Сергій Трішкін сказав

   Чому ж тоді спішка з виборами, пане Дмитре? Не доцільніше зачекати, аби приєдналися й інші, і тоді вибори провести? По факту виходить, що цілу каденцію громади сільських рад, які викинуті з виборчого процесу, не матимуть своїх представників а ОТГ, до якої доєднаються

   0
  5. Сергій Трішкін сказав

   і ще питання… чи законно створювати ОТГ і проводити вибори без сільських рад, які були затверджені в складі такої ОТГ Перспективним планом згідно рішення КМУ??? а, чи не слід в такому випадку по-новому, так би мовити з нуля, доводити доцільність створення ОТГ уже без цих 4 сільських рад, та фінансову спроможність і самостійність такої ОТГ???

   0
  6. Сергій Трішкін сказав

   Андрій Семен, чому б на найближчій сесії райради Тобі, депутату районної ради, не підняти питання про законність і доцільність таких дій?

   0
  7. Андрій Семен сказав

   Сергій Трішкін якщо ти разом зімною?!

   0
  8. Сергій Трішкін сказав

   Андрій Семен ок!

   0
  9. Андрій Семен сказав

   Сергій Трішкін +

   0
  10. Дмитро Веклич сказав

   Колеги Сергій та Андрій! Підтримаю доцільність створення Славської ОТГ без участі 4 громад, тому що час коли громади вирішували об”єднуватися чи ні інші голосували,а в останю мить голосують всі.. Тепер виникає питання, а хто ж намага……ся тормо…….об…..ня, ті хто голосували, чи навпаки
   ……

   0
  11. Сергій Трішкін сказав

   Дмитро Веклич підтримуйте – Ваше право… питання в законності такого об’єднання і добровільності, адже ж ми всюди декларуєм що об’єднання громад ДОБРОВІЛЬНЕ… вкажіть мені норму закону, що так дозволено, все питання знімаю… весь процес (в т.ч. і розрахунки щодо спроможності) по цій громаді включав у себе ті села, які зараз ігноруються… а раптом без них громада виявиться фінансово неспроможною (розумію, що до Славська залучили інвестора і мої слова десь не мають підгрунтя), але все ж таки створиться прецендент… завтра інші таким чином поступлять… нащо тоді було людям голови крутити з усіма вимогами і т.д… є рішення регулятора, де чітко вказано, які села входять до громади… чому поспіх??? невже не можна дочекатись інших, тим більше, наскільки мені відомо, ніхто особливо не заперечує

   0
  12. Андрій Семен сказав

   Людей за лохів мають. Порішали між собою і все .

   0
  13. Сергій Трішкін сказав

   Де тут ДОБРОВІЛЬНІСТЬ: “ми вас візьмем у громаду, але опісля… коли проведем вибори, оберем органи влади і т.д…. а до того вам -зась до ОТГ” так виглядає, на превеликий жаль…

   0
  14. Дмитро Веклич сказав

   Шановні, читаєте ЗУ”Про добровільне об’єднання громад” коротко поясню хто не приєднався згідно перспективного плану КМУ, тобто не підтримали, той приєднуєтьс у майбутньому способом приєднання до ОТГ..

   0
  15. Сергій Трішкін сказав

   так вони ж підтримали, чи ні?

   0
 3. Андрій Семен сказав

  Щоб Ви дорогі краяни розуміли…!!! На гллову Славське Отг планують пропхати того хто потрібен спонсорам які зайшли на ці території, а Тухля славилась завжди своєю одностайністю та дружньою громадою яка може помішати задуманим планам .. 😊😊😊 і висунути свого голову!! от і говорять тепер ті хто вирішує, що мовляв ми Вас Тухля і решта сіл доберем після виборів… НУ ВИЖ НЕ ХОТІЛИ, А ТЕПЕР НАМ КАРТИ НЕ ПЛУТАЙТЕ.. 😎👏👏👏 АЛЕ ЗНАЙТЕ , ЩО ДОГОВОРНЯК ТАКОГО РОДУ НЕ ПРОЙДЕ І ТУХЛЯ БУДЕ БРАТИ УЧАСТЬ У ВИБОРАХ ДО СЛАВСЬКОЇ ОТГ.

  0
 4. Сергій Трішкін сказав

  а де ж Тухля, Головецько, Опорець і Лавочне??? ці ради по проекту також мали б увійти до складу Славської ОТГ…

  0
  1. Михайло Лучинець сказав

   Ті з восьми, які ще не прийняли позитивних рішень, зможуть доєднатися пізніше.Це добровільна справа і повинні вирішувати люди.

   0
  2. Андрій сказав

   Пане Трішкін ! пояснюю Вам! Хай в це так зване обєднання ,яке придумав якийсь петиушник пхають ті села, які не мають жодного фінансування і своїх доходів ! Чому це коштами мого села будуть користуватися ці самі Лавочне І Тернавка і села по близу ,голови яких не мають зеленого поняття як розпоряджатись місцевим бюджетом і як полагодити той нещасний відрізок дороги в цих двох селах ?! Яка мова може бути про обєднання в селі ,яке своїми силами витягає себе із бруду і приваблює інвесторів ? Чому за кошти мого села ,і інфраструктуру в яку ми вклали багато своїх сил ,має жити те саме “багате” Славське чи Тухля чи інше ?

   0
  3. Роман Шуньков сказав

   Дуже шкода, що автор коментаря, під яким велася розмова його видалив. Чому видалив – не знаю. Хоча весь діалог все одно автоматично скопіювався під публікацію https://skole-today.com/news/skole/3973-slavska-otg-persha-ob-yednana-gromada-utvorena-v-skolivskomu-rajoni.html

   0
  4. Сергій Трішкін сказав

   нема коли коментувати, треба доказувати недоказуєме)))а саме час до виборів готуватись)))

   0

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.