Транспортний експеримент на Сколівщині: “Мешканці району не повинні зациклюватися, водій якої фірми їх довезе до необхідного місця”

14 4 525

Питання транспортного перевезення одне із найболючіших для Сколівського району. Мешканці району незадоволені послугами, які надає теперішній перевізник, а саме Стрийське АТП.

Так, нещодавно жителі району перекрили трасу М06 Київ-Чоп, поблизу села Тухолька, намагаючись таким чином привернути увагу керівників району та області до проблеми перевезення.

Причина перекриття – спроба департаменту транспорту обласної держадміністрації відмінити маршрутки Львів-Сколе-Жупани і “віддати” цей маршрут в Стрийський автопарк, де наявні декілька “напівживих” автобусів. Власник того автопарку планує пустити один автобус на села (Верхнячка-Жупани-Климець-Тухолька-Плав’є-Орява), щоб отримати більше прибутку за мінімум затрат. Хоча є можливість зберегти маршрут: є якісні автобуси, адекватні водії, автосервіс, медичне обслуговування водіїв. Маршрут пролягає зі Львова через Сколе, куди стабільно високий потік людей

– активіст Віталій Талайло

Після п’яти годин блокування транспортного руху приїхав представник Львівської облдержадміністрації, який пообіцяв перевірити скарги.

Буде розглянуто, чи справді Стрийське АТП порушує всі умови тимчасового договору. Друге: ми прислухаємося до мешканців громади і спробуємо налагодити зв’язки із тим перевізником, який був

– запевнив у неділю в.о. директора департаменту транспорту ЛОДА Микола Одиноцький.

Раніше заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак повідомила:

Впроваджуємо транспортний експеримент на Сколівщині.
Зараз гостро стоїть питання з пасажирськими перевезеннями у цьому районі. Попередній перевізник відмовився від співпраці, тому ми мусимо якомога швидше оптимізувати та налагодити транспортну мережу у цьому напрямку.
Уже від сьогодні запускаємо додатковий рейс Львів-Труханів та Львів-Плав’я, які будуть курсувати місяць.
За цей період часу ми вивчимо пасажиропотік, відтак визначимо оптимальні години курсування транспорту.
Решта ж маршрутів працюють налагоджено у всіх напрямках.

Доволі спірним є твердження стосовно того, що “Решта ж маршрутів працюють налагоджено у всіх напрямках”, адже іноді мешканцям району доводить очікувати на автобус більше ніж 2 години. Окрім того, пряме сполучення Сколе-Львів практично відсутнє. Щоб добратись до м. Львів, мешканцям району доводиться їхати спочатку в м. Стрий, і вже там пересідати на інші маршрутні автобуси (які перебувають у набагато якіснішому стані, ніж транспортні засоби Стрийського АТП)

таке враження що до Європи безвізовий режим, а до Сколього навпаки((( прямих рейсів – немає, приїдеш до Стрия, доводиться чекати по годині((( про автобуси – взагалі нема що говорити, після моршинських, долинських автобусів, виглядає, ніби попав в інший світ!!

-Сергій Трішкін, користувач Facebook

Хоча Львівська обласна державна адміністрація і оголосила відкритий конкурс на пошук перевізника, який обслуговуватиме маршрут у напрямку Сколівського району, заступник голови Львівскої ОДА радить мешканцям не перейматись тим, хто і на чому їх буде довозити до пунктів призначення:

Є проста формула ще з молодших класів школи: від перестановки доданків сума не змінюється.
От і у випадку перевізника на Сколівщині: перевізник може змінитися, а от графік перевезення – ні.
Тому, як на мене, мешканці району не повинні зациклюватися, водій якої фірми їх довезе до необхідного місця.
Єдині, кому у цій ситуації не байдуже – це ініціатори перекриття дороги. Це люди, які в догоду своїх меркантильних інтересів, готові створити незручності іншим.
До слова, конкурс розставить все по місцях. Результати його будуть оголошені вже наступного місяця.

0

Автор публікації

Офлайн 2 дні

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 911Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Тарас сказав

  кілька років назад в м. Стрий був перевізник “Орлан”, крім нього, ще кілька. Інтервал між автобусами 5-7хв. поки Стрийське АТП не почало робити добре мешканцям міста.Знищивши всіх конкурентів монополізувавши ринок міських, та приміських перевезень, маєм 30 хв. інтервалу. Не подобається йдіть пішки, більшість так і робить. Готуйтесь ,не буде конкурента ціну влупить, не будети платити познімає автобуси-це реальна історія с.Завадів, в пятницю діти не мали чим добратись додому. Переговори зайшли в тупий кут: 1.шукайте собі перевізника (яких він знищив експереминтальними, тимчасовими дозволами, як саме, запускав свій автобус 5хв перед рейсовим)., 2. Ходіть пішки., 3.Платіть 1грн.за 1км.

  0
 2. Yulya Muhajlovych сказав

  Як не зациклюватися? Кожний водій бере свою ціну..вільний графік..хоче їде,а хоче ні! Чекаєш маршрутку,але рп факт,що буде.

  0
 3. Ігор сказав

  Ну все просто, власник стрийського АТП заносить чемодан грошей в ОДА і зразу виграє конкурс і тоді не важливо як він возить тих людей і чи возить взагалі, кого це цікавить. От тільки біда непокірні дорогу перекрили і тепер треба з того чемодану вділити собачкам, щоб погавкали на людей, а ну може злякаються. Шановні, якщо ви не навчитеся поважати гідність людей, то поїдете у Ростов разом зі своїм перевізником і собачками, бо люди вже не ті, які були колись і мовчати ніхто не буде!!! Або людське відношення, або відставка. А людям респект!!! Ми будемо худобою до поки будемо дозволяти так з собою поступати. Не ми їхні слуги, а вони наші, от і вперед. Дякую учасникам акції за небайдужість!

  0
 4. О. Роман сказав

  Возять людей як худобу, щей автор звинувачує людей у меркантильності. Напевно у влади, автор отримує зарплату 3200.

  0
 5. Arendach Olesya сказав

  Це ж як не повинні зациклюватися? Безпека здоров’я перш за все.

  0
 6. Skole Dubyna сказав

  Покупаем машины и ездим сами и похер эти маршрутки!!!

  0
 7. Oleksandra Yavdyk сказав

  так як зараз не може бути Так шкода тварин перевозити

  0
 8. Ігор Чудійович сказав

  За логікою п.Гримак людей не повинно цікавити від якого перевізника водій який не довозить людей до кінцевого пункту призначення порушуючи умови договору. А щодо конкурсу то тут просто замилювання очей ,бо із колишніх 29 дозволів виставлено тільки 6. Рейси із сіл району через Сколе ще будуть, а от чисте Сколе-Львів ліквідовується, відповідно значно зменшується загальна кількість автобусів що ослуговують район ,про закорочення до Стрия взагалі мовчу.

  0
  1. Michailo сказав

   Проблема в тому, що перевізник ще фактично не вигравши конкурс зразу почав диктувати свої умови наполягаючи на тому, що рейси ізсіл сколівського району є неприбуткові. Крім того, чому Львів-Плав’я має бути додатковим рейсом, якщо він існував понад 10 років і ніхто з попередніх перевізників не скаржився? Як перевірити пасажиропотік? В нас присутня система електронних квитків? Я думаю, що це не прозоро…

   0
 9. Ігор сказав

  За логікою п.Гримак людей не повинно цікавити від якого перевізника водій який не довозить людей до кінцевого пункту призначення порушуючи умови договору. А щодо конкурсу то тут просто замилювання очей ,бо із колишніх 29 дозволів виставлено тільки 6. Рейси із сіл району через Сколе ще будуть, а от чисте Сколе-Львів ліквідовується, відповідно значно зменшується загальна кількість автобусів що ослуговують район ,про закорочення до Стрия взагалі мовчу.

  0
 10. Наталя Лопушанська сказав

  Так, пасажирські перевезення, як в середньовіччі!!!!!!!!!!!

  0
 11. Сергій Трішкін сказав

  пані заступник Голови ЛОДА, очевидно, є палким шанувальником реви… слова “мешканці району не повинні зациклюватися, водій якої фірми їх довезе до необхідного місця” просто шедевральні… а як довезе, яким транспортним засобом, в яких умовах і з яким комфортом – ніби-то питання другорядні… їздіть, мешканці Сколівського району, і далі, немов худобина(((
  Пи.си. перепрошую за худобину, але так виглядає по її словах(((

  0
 12. Андрій Семен сказав

  Я вважаю ,що саме клієнт”пасажир” має визначати хто має право йому надавати послуги !!! цілком підтримю громаду села Жупани,Верхнячка,Климець ,Труханів та інші громади ,які відстоюють свої права будь якими методами. Мав можливість місяць тому їхати маршруткою Стрий АТП і на питання чому водій не везе пасажирів до кінцевого місця признаачення ,Хам мені відповів, УВАГА !!! (бо Я собі так хочу) . тепер хочіть собі де завгодно ,тільки не на Сколівщині. ПРОШУ Організаторів протестних акцій повідомити мене будь яким зручним способом про майбутні акції непокори, Я ВИЙДУ РАЗОМ З ВАМИ, ЦЕ МІЙ ОБОВ”язок ЯК ДЕПУТАТА Сколівської районної ради !!!!

  0
 13. Skole Dubyna сказав

  Так так, злодюги

  0

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.