Е-декларація мера м.Сколе: чотири земельні ділянки, Land Cruiser Prado та 51 тис.грн. зарплати

4 1 857

У 2016 році міський голова Сколе Володимир Москаль задекларував 51 тис грн доходу та чотири земельні ділянки. Про це йдеться у його декларації про доходи за 2016 рік, передає SKOLE-TODAY з посиланням на Варіанти.

Минулого року Володимир Москаль задекларував 51 190 грн. заробітньої плати у Сколівській міській раді. Натомість його дружина, Уляна Москаль, у 2016 році отримала 19 646 грн. допомоги на дітей.

Із нерухомості Володимир Москаль володіє чотирма земельними ділянками площею 20000 кв.м у селі Либохора на Сколівщині, 2500 кв.м та 13000 кв.м у селі Орявчик Сколівського району, 1001 кв.м у селі Коритище Турківського району. Також він зазначив у декларації житловий будинок на 418 кв.м. у м. Сколе, який належить Богдані Москаль.

Дружина чиновника задекларувала земельну ділянку площею 1400 кв.м. у селі Орявчик.

Їздить мер міста на авто ВАЗ 2108 1991 року випуску, а також користується іномаркою Toyota Land Cruiser Prado 2005 року випуску та вартістю 318 720 грн, що належить Богдані Москаль.

Рахунків у банках та готівку Володимир Москаль у декларації за минулий рік не вказав.

Зазначимо, Володимир Москаль з 1999 року до 2010 рр. був приватним підприємцем у сфері роздрібної торгівлі паливо-мастильними матеріалами, напоями та продуктами.

Нагадаємо, восени 2015 року прокуратура Львівщини скерувала до суду кримінальне провадження щодо звинувачення міського голови м. Сколе Володимира Москаля у корупції. Тоді ж його ненадовго відсторонили від займаної посади, а суд обрав посадовцю запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із альтернативою сплати застави у розмірі 48 тис грн.

Однак у липні 2016 року строк відсторонення п.В. Москаля від виконання обов’язків міського голови, згідно з рішенням суду, закінчився і він повернувся на посаду мера міста. Судова справа все ще триває.

4 Comments
 1. Супрун Оегович Олег

  Отакі гниди, прикриваючись національною ідеїєю,вдягнувши вишиванку заробляють статки на людській біді і крові наших солдат…до речі заправка є власність його
  батька (“ММ” сйогодні “ЧІПО” по вул.гер Маківки на обїзні, навпроти супермаркет “РУКАВИЧКА”) це корпорація ЛУКОЙЛ,яка є російською…!!!!

 2. Андрій Семен
  Андрій Семен says

  Як Російською.???
  Ну це вже взагалі…

 3. Супрун Оегович Олег

  Отакі гниди, прикриваючись національною ідеїєю,вдягнувши вишиванку заробляють статки на людській біді і крові наших солдат…до речі заправка (“ММ” сйогодні “ЧІПО” по вул.гер Маківки на обїзні, навпроти супермаркет “РУКАВИЧКА”) це корпорація ЛУКОЙЛ,яка є російською…!!!!

 4. Оксана Бондар
  Оксана Бондар says

  На стогоднішній день в Стрийському суді розглядається клопотання прокурора про зміну запобіжного заходу під тримання під вартою.

Leave A Reply

Your email address will not be published.