На ножах: міський голова м. Сколе звинувачує депутата у захопленні земельних ділянок

0 642

Міський голова м. Сколе Володимир Москаль звинуватив депутата міської ради Оксану Бондар у самовільному захопленні земельних ділянок, повідомляє SKOLE-TODAY.

Так, на сторінках офіційного сайту міської ради було опубліковано інформацію про те, що депутат міської ради Оксана Бондар ухиляється від оформлення документів на земельну ділянку, яку, начебто, зареєструвала використовуючи мандат депутата. За словами міського голови, такі дії спричиняють недоотримання в бюджет міської ради грошових надходжень в сумі 84 тис. грн. за рік.

За результатами виборів 25.10.2015р., прийшовши в міську раду від політичної партії “Самопоміч” Бондар О.І. першим що зробила – підписала Договір про пайову участь на розвиток інфраструктури на 32 575 грн. Проте, у грудні цього ж року, вона вже пише заяву про зарахування їй даної суми у рахунок викладеної бруківки. До сьогоднішнього дня мало того що НЕ СПЛАТИЛА місту ці кошти, а ще й судиться з міською радою . Будь – яким чином намагається осквернити міського голову і чинить постійні перешкоди в роботі міської ради. Використовуючи свій мандат депутата, пані Оксана зареєструвала нерухоме майно (бокси) по вул. Котляревського 17а в м.Сколе на свою маму Блисців Г.І., злісно ухиляється від належного оформлення документів на земельну ділянку. А так, як нежитлове приміщення, належне мамі депутата на праві власності, є частиною цілісного майнового комплексу, в якому є 7 співвласників, технічну документацію на земельну ділянку потрібно виготовити всім співвласникам цих боксів. Однак, Оксана Бондар з невідомої причини ухиляється від впорядкування документації внаслідок чого інші співвласники не можуть також оформити договори оренди земельних ділянок. Таким чином дії, чи систематичне бездіяння депутатом Оксаною Бондар – Сколівська міська рада недоотримує в бюджет близько 7000,00 грн щомісячно, а в рік – 84000,00 грн., і це тільки по одному об’єкту, а їх у сім’ї БОНДАР є чимало!

-йдеться у повідомленні міського голови В.Москаля

Окрім того, очільник міста звинувачує депутата в ухиленні від сплати оренди за земельні ділянки, ухилення від сплати за комунальні послуги протягом семи років (вивіз сміття) та у самовільному захопленні земельних ділянок у місті Сколе. Також, міський голова у своєму зверненні інформує, що Сколівська міська рада скерувала відповідне звернення до правоохоронних органів.

Читайте також: Мер Сколе взяв на поруки затриманих бійців Правого сектору

Пані Оксана Бондар прокоментувала звинувачення міського голови, назвавши поширену інформацію «неадекватною та неправдивою». За словами депутата, нею було направлено звернення у прокуратуру Львівської області щодо дерибану земель та звернення в Національне антикорупційне бюро України щодо незаконного відмивання грошей за вивезення сміття на загальну суму 500 тис.грн. Як стверджує депутат, міський голова, використовуючи своє становище, безпідставно звинувачує особисто її та її родину. У підтвердження своїх слів п.О.Бондар надала копію листа Західного офісу держаудитслужби Уукраїни керівнику Стрийської місцевої прокуратури «Про результати ревізії Сколівської міської ради» від 12.01.2017 . № 08-17/247.

Зазначимо, що Сколівська міська рада не надала жодних підтверджуючих документів, стосовно самовільного захоплення ділянок та відповідних документів, які б підтверджували те, що п. О.Бондар ухиляється від орендної плати. У свою чергу, депутат п. О.Бондар теж не змогла чітко аргументувати звинувачення на її адресу.

Читайте також: Міський голова Сколе роздав землю своїм родичам та депутатам

Звичайно, копія листа Дежаудитслужби щодо допущення міською радою фінансових порушень і незаконних видатків не викликає ніяких сумнівів. А що зроблено міською радою та податковою інспекцією з метою надходження до міського бюджету недоотриманих від боржників коштів? Наразі це невідомо. А хотілось би, щоб громада міста знала правду.

0

Автор публікації

Офлайн 2 роки

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 0Публікації: 84Реєстрація: 02-06-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.