В Сколівському районі оберуть нового перевізника

1 1 202

Львівська обласна державна адміністрація оголосила відкритий конкурс на пошук перевізника, який обслуговуватиме маршрут у напрямку Сколівського району ще минулого місяця, передає SKOLE-TODAY з посиланням на прес-службу Сколівської РДА.

Відтак, подати документи всі зацікавлені перевізники можуть до 22 серпня. У департаменті дорожнього господарства, транспорту та зв’язку наголошують, оберуть переможця на відкритому конкурсі 15 вересня.

Нагадаємо, що Мешканці Сколівщини незадоволені перевізниками Стрийського АТП

Конкурсна комісія з визначення перевізників складається із представників органів виконавчої влади, а також членів профільних громадських організацій. Всі маршрути на Львівщині визначаються лише на відкритому конкурсі за бальною системою. У Львівській ОДА наголошують, будь-який тиск на членів комісії тягне за собою кримінальну відповідальність.

0

Автор публікації

Офлайн 2 дні

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 786Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

  1. Ігор Чудійович сказав

    Ви би не полінувалися і вияснили б що на конкурс із 29-ти дозволів від яких відмовився “Транс-Спорт” , винесли аж 6. 6 із 29 !!! На решту 23 або призначили стрийське атп без конкурсу, або їх взагалі ліквідовують. Без людей вирішують як їм краще жити. Закривають не із сіл а саме чисті Сколівські маршрути Сколе-Львів.

    0

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

X