Сколівщина

В Сколівському районі оберуть нового перевізника

Львівська обласна державна адміністрація оголосила відкритий конкурс на пошук перевізника, який обслуговуватиме маршрут у напрямку Сколівського району ще минулого місяця, передає SKOLE-TODAY з посиланням на прес-службу Сколівської РДА.

Відтак, подати документи всі зацікавлені перевізники можуть до 22 серпня. У департаменті дорожнього господарства, транспорту та зв’язку наголошують, оберуть переможця на відкритому конкурсі 15 вересня.

Нагадаємо, що Мешканці Сколівщини незадоволені перевізниками Стрийського АТП

Конкурсна комісія з визначення перевізників складається із представників органів виконавчої влади, а також членів профільних громадських організацій. Всі маршрути на Львівщині визначаються лише на відкритому конкурсі за бальною системою. У Львівській ОДА наголошують, будь-який тиск на членів комісії тягне за собою кримінальну відповідальність.

Читати повний текст новини

Більше новин:

1 thought on “В Сколівському районі оберуть нового перевізника”

  1. Ви би не полінувалися і вияснили б що на конкурс із 29-ти дозволів від яких відмовився “Транс-Спорт” , винесли аж 6. 6 із 29 !!! На решту 23 або призначили стрийське атп без конкурсу, або їх взагалі ліквідовують. Без людей вирішують як їм краще жити. Закривають не із сіл а саме чисті Сколівські маршрути Сколе-Львів.

Залишити відповідь

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify GooglePlus Client ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for GooglePlus Login to work

Close
X