У Сколівському районі розгорнуть проект, щодо зменшення фінансової неграмотності населення

0 259

Протягом червня 2017р. – лютого 2018р., на теренах Сколівського району буде розгорнуто проект щодо підвищення рівня фінансової грамотності мешканців району. ГО “Імпульс” у співпраці із Сколівським районним центром зайнятості і Фондом ощадних кас Німеччини анонсували початок нового проекту по фінансовій грамотності.

Мета цього проекту –  забезпечити можливість вразливим верствам сільського населення району приймати більш інформативні, кваліфіковані рішення, коли мова йде про питання управління їх особистими фінансами.
Як показує офіціна статистика Сколівського відділення Стрийського ВП ГУ НП у Львівській області Сколівський район має невтішні результати: на протязі перших місяців року зареєстровано 15 фактів фінансових шахрайств, одна з причин яких – фінансова неграмотність постраждалих. Велика частина населення в Сколівському районі має недостатній рівень знань для розуміння основних фінансових продуктів і планування свого бюджету; недооцінює свої ризики, має патерналістські настрої; приймає неефективні рішення з управління особистими фінансами; має низьку довіру до фінансових інститутів і продуктів.
Проект реалізується за підтримки Savings  Banks Foundation for International Cooperation (SBFIC) в рамках Проекту «Відповідальне фінансування».
В рамках проекту на базі Сколівського РЦЗ , а також в різних населених пунктах району буде проводитись тренінг “Особисті фінанси та відповідальне використання фінансових послуг”, який передбачає передачу знань за наступними тематичними блоками:
  •  управління особистими фінансами
  •  заощадження та накопичення
  •  банківські продукти (депозити, кредити, картки, платіжні операції)
  •  пенсійна реформа
За час реалізації проекту планується охопити навчанням понад 1000 учасників – старшокласників, незайняту і безробітну молодь, учасників АТО, ВПО, малозабезпечені сім”ї, пенсіонерів та інших зацікавлених осіб в сільських громадах району.
Проведення навчальних тренінгів має сформувати позитивне і стійке ставлення цільових груп до фінансів, як в короткостроковому періоді, так і служити фундаментальною основою для підвищення рівня фінансової грамотності протягом усього життя.

Перші тренінги відбудуться :

  •       15 червня 2017 р. об 11.00 год., м. Сколе, в приміщенні Сколівського РЦЗ.
  •       18 червня 2017 р. о 13.00 год., с. Тухля, в приміщенні бібліотеки.
Запрошуємо до співпраці представників органів місцевого самоврядування Сколівщини, педагогічні колективи навчальних закладів, громадські організації, Центри освіти дорослих і районний часопис “Бойківську думку”.

За більш детальною інформацією просимо звертатись за телефонами:
Людмила Глюдз (Сколівський РЦЗ), моб: 0960739167
Мирослава Багрінець (ГО “Імпульс”) , координатор проекту, моб: 0679035295

0

Автор публікації

Офлайн 2 роки

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 0Публікації: 84Реєстрація: 02-06-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.