Результати Міжнародної конференції «Європейська спадщина Львів – Сколе»

0 402

Міжнародна конференція «Європейська спадщина Львів – Сколе» відбулася 7 червня 2017 р. у Львівській обласній державній адміністрації за участю голови районної ради Миколи Романишина та першого заступника голови райдержадміністрації Ярослава Лепісевича. Відтак, 8 червня конференція продовжила свою роботу в м.Сколе, в актовому залі Палацу баронів Гределів.

Учасники конференції мали змогу відвідати виставку народних промислів, історико-культурних пам’яток, робіт художників, послухати виступи колективів художньої самодіяльності. Відбулася також презентація «Книги Пошани і меценацтва» спонсорів і меценатів Міжнародного проекту і реставрації Палацу Гределя.

На пленарному засіданні виступали:

1.Романишин Микола Стефанович, Голова Сколівської районної ради

Перспективи розвитку туристично-рекреаційної галузі у Сколівському районі.
2.Президент Університету Економіки у м. Бидгощі, доктор Кшиштоф Сікора
Koncepcja funkcjonowania Centrum Rozwoju Skoliwszczyzny
3.Берест Роман Ярославович, д. і. н., професор, завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін ЛІЕТ
Про історико-архітектурні пам’ятки, бойківські традиції населення Сколівщини, як унікальні ресурси для туризму.
4.Профессор Університету Економіки у м. Бидгощі, доктор Марек Хамот
Zabytkowy pałac i jego dziedzictwo jako asumpt do tworzenia strategii rozwoju kultury miasta i regionu
5.Від виступаючих Сколівщини
Виставки під відкритим небом «Традиції Бойківщини», архітектура і народні традиції Сколівщини (Бещадський Схід).
6.Безручко Любомир Степанович, к. г. н., доцент, декан факультету туризму, готельної та ресторанної справи ЛІЕТ
Про відновлення важливої культурної, соціальної та підприємницької спадщини родини Гределів у Сколе.
7.Клапчук Михайло Володимирович, к. г. н., доцент кафедри теорії і практики туризму ЛІЕТ
Про туристичну дестинацію Сколе та використання туристичних ресурсів Тухольки, Славське, Корчина, Жупани, Дубина, Верхнього Синьовиднього для розвитку різних видів туризму та туристичної інфраструктури.
8.Від виступаючих Сколівщини
Про розбудову закладів розміщення і харчування як інноваційних об’єктів для проведення бізнесових та професійних заходів у приміщенні палацу Гределя – центрі мотивації унікальних можливостей туризму Сколівщини.
Міжнародна конференція «Європейська спадщина Львів – Сколе» стала мостом співпрації України з іноземними партнерами. Вже є перші результати – у місті Сколе створять спільний польсько-український навчальний заклад – Європейський центр розвитку туризму професійної освіти та рекреації імені Миколи Коперника. Центр здійснюватиме розвивально-дослідницьку і комерційну діяльність та стимулюватиме впровадження інновацій на Львівщині, повідомляє прес-служба Сколівської РДА.
""Гостей конференції вразили своєю майстерністю творчі колективи Сколівщини, зокрема гурт “Файні бойки” Сколівського НД “Бескид” та “Фіглярі” м.Сколе. Також виступали студенти Львівського інституту економіки та туризму та заслужений діяч естрадного мистецтва України – Зеновій Гучок, який виконав низку своїх пісень. Вихованці Сколівського районного дитячого будинку творчості організували виставку своїх робіт, яка викликала зацікавлення у відвідувачів конференції.
Незважаючи на те, що Міжнародна конференція «Європейська спадщина Львів – Сколе» мала на меті розширення польсько-української співпраці та активізацію Сколівського регіону для покращення економічного та соціально-культурного життя, представники Сколівської міської ради проігнорували відвідування конференції 7 червня.
Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook Андрій Семен – голова комісії з питань екології, природних ресурсів, розвитку сільського, лісового і мисливського господарства, деревообробної галузі та регулювання земельних відносин Сколівької районной ради:
ЖОДНОГО ПРЕДСТАВНИКА СКОЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ НЕ БУЛО !!! при тому,що міського голову і Ко,було особисто запрошено організаторами двічі. “напевно мали важливіші справи”…
Щоб не впасти лицем в бруд ,від імені громади міста Сколе,запросити гостей для проведення міжнародної конференції в палаці Гределів було доручено нашому Капелану о.Володимиру Борису,за що гості подякували і ми вирушили до м.Сколе.

Відзначимо, що 8 червня представники Сколівської міської ради були присутні на конференції.

0

Автор публікації

Офлайн 1 рік

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 0Публікації: 84Реєстрація: 02-06-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

X