Сколівщина

Антикорупціонери зацікавились доходами першого заступника голови Сколівської РДА

Антикорупційний форум Львівщини перевірив декларації голів районних державних адміністрацій Львівської області. За результатами перевірки уже надіслано заяви до відповідних антикорупційних органів. Зокрема, антикорупціонерів зацікавили доходи першого заступника голови Сколівської РДА Лепісевича Ярослава Мироновича.

Лепісевич Ярослав Миронович, перший заступник голови Сколівської райдержадміністрації
Чи можете Ви підтвердити сімейними доходами (що складають 137000 гривень у 2015 році та 270000 гривень у 2016 році):
наявність 1,364 га земельних ділянок?
За результатами фактів перевірки Координаційною Радою з питань запобігання та протидії корупції на Львівщині підготовлено заяви до відповідних антикорупційних органів.
Координаційна Рада з питань запобігання та протидії корупції на Львівщині – постійно діюча горизонтальна структура, створена на Форумі у 2016 році, головним завданням якої є напрацювання Програми подолання корупції на Львівщині та її практичне втілення на регіональному рівні. Членство у Раді є відкритим для громадських організацій, політичних партій та суб’єктів публічної влади. Рада не є юридичною особою. Її робота здійснюється силами і засобами її членів.
Читати повний текст новини

Більше новин:

5 thoughts on “Антикорупціонери зацікавились доходами першого заступника голови Сколівської РДА”

  1. Пенсіонерам (тобто інвалідам по зору та розуму з т.зв. “камітєту”, які на держдопомозі і не змогли нічого більшого в своєму житті досягнути, крім того як критикувати всіх і вся) прошу переглянути попередні декларації Ярослава Мироновича і для себе спочатку з зрозуміти (якщо потрібно, можу допомогти), звідки беруться такі цифри, замість того, щоб показувати свою недолугу діяльність через комерційні (читати – куплені) сайти.
    Кого зацікавило, чекаю в коментарях контакти

  2. Яка дивина …..  ,що чоловік родом з села ,  живе в селі і має землю… Дадуть *фас* на когось і стараються.
     

  3. 137000 гривень у 2015 році та 270000 гривень у 2016 році

    нормально так зарплату підняли  no_mouth

Залишити відповідь

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify GooglePlus Client ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for GooglePlus Login to work

Close