Мешканець Сколівщини потрапив у реанімацію внаслідок укусу змії

0 498

Внаслідок укусу змії уреанімаційне відділення Сколівської ЦРЛ було госпіталізовано 24-річного мешканця с. Волосянки Сколівського району, передає Skole-Today із посиланням на Leopolis.

При нещасний випадок повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

30 травня 2017 року в с. Волосянка Сколівського району місцевий мешканець постраждав від укусу змії в гомілку лівої ноги. Постраждалого було госпіталізовано у реанімаційне відділення Сколівської ЦРЛ.

Нагадуємо, із плазунами краще не контактувати, а при зустрічі не торкатись. Як правило конфлікт між змією та людиною виникає тільки з вини останнього. Змія може вкусити тільки в цілях самооборони, якщо на неї випадково не наступити, або не застати зненацька.

Щоб уникнути прикрих інцидентів дотримуйтесь простих правил:

  • якщо ви помітили змію – не намагайтесь її зловити, переслідувати або вбити.
  • намагайтесь створити більше шуму під час пересування – почувши вас здалеку, змія поповзе
  • при близькому контакті старайтесь не робити різких рухів – почекавши трохи змія поповзе, і ви зможете відійти на безпечну відстань
  • вирушаючи у ліс обов’язково вдягайте щільні штани та високе шкіряне або резинове взуття
  • збираючи гриби, ягоди чи інші дари лісу – уважно оглядайте місце збору, понишпоривши палицею навколо місця збору
Якщо змія вкусила:

Перш за все зберігайте спокій. Щоб отрута не поширювалась швидко в організмі, потрібно прийняти лежаче положення. Чим активніше людина рухається, тим швидше отрута розходиться по тілу. Відсмоктувати отруту слід тільки тоді, коли немає жодного шансу на медичку допомогу в найближчі години. Після укусу рекомендується багато пити. Також можна прийняти 1-2 таблетки ліків від алергії. В жодному разі не можна приймати спиртних напоїв, розрізати місце укусу, припікати місце укусу, робити іньєкції в місце укусу. Накладання джгуту, всупереч поширеному уявленню, завдасть більше шкоди, оскільки неправильно накладений джуг може викликати серйозні ушкодження вкушеної кінцівки.

Вас може зацікавити

Коментувати

Your email address will not be published.