Представники туристичного бізнесу Підкарпатського воєводства відвідали Сколівський район

0 298

З 17 до 20 липня делегація представників ЗМІ та туристичного бізнесу Підкарпатського воєводства Республіки Польща ознайомлювалась з туристичним потенціалом області, зокрема і Сколівського району.

Промотур Львівською областю  відбувався за маршрутом: смт. Великий Любінь – с. Вишня – м. Моршин – с. Нагуєвичі– м. Дрогобич – смт. Східниця – с. Урич – смт. Славське –  с. Волосянка – м. Львів –  с. Шегині.
Сьогодні польська делегація зустрілась із очільником Львівщини Олегом Синюткою. Вони обговорили туристичні та курортні ресурси Львівщини,а також співпрацю щодо залучення польських туристичних потоків, повідомляє Управління туризму та курортів Львівської ОДА.
Під час зустрічі Олег Синютка наголосив – польським туристам варто обирати Львівщину як напрямок для подорожей. Зокрема, тому що в області зосереджені 25% об’єктів історико-культурної спадщини України, на території Львівщини є курорти Трускавець, Східниця, Моршин. До того ж в області зручне сполучення залізничницею, автобусом та авіарейсами з Республікою Польща.
0

Автор публікації

Офлайн 1 рік

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 0Публікації: 84Реєстрація: 02-06-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.