Новини Сколівського району

Андріана дала концерт у Сколе на підтримку «Української стратегії Гройсмана»

0 1 592

Українські «зірки» до нашого міста приїжджають не так і часто. Тому на виступ Андріани в понеділок увечері завітало понад дві тисячі сколівчан.

Відома львівська співачка, вслід за Пустомитами та Золочевом, дала у Сколе третій концерт зі свого туру на підтримку партії прем’єр-міністра.

Сама виконавиця наголосила, що її вояж має два основні завдання. Перше – тішити людей українською піснею, а друге – підтримати ті системні зміни, які розпочалися в державі. Зокрема Андріана виділила позитивні наслідки україномовних квот на радіо та телебаченні: «Я дякую Володимиру Гройсману за те, що він відчинив двері перед артистами та особисто переді мною. Я довгий час співаю, але те, що я співала рідною мовою, часто ставало на перешкоді в розвитку кар’єри. Натомість сьогодні українським артистам стало набагато краще, бо українська мова стала модною. Тому потрібно подякувати людям за те, що вони роблять для нас, для нашої культури та мови».

Публіка, яка відвідала виступ Андріани була різноманітною: багато молоді, подружні пари з дітьми, старшому поколінню сучасні україномовні пісні також припали до вподоби. Репертуар, як виявилося, добре знайомий мешканцям Сколе. Під запальні мотиви публіка часто йшла в танок, під час повільних пісень влаштовувала імпровізовані флешмоби з запалюванням ліхтариків. Особливо емоційним видався момент, коли зі сцени лунала пісня про героїв, які на Сході захищають Україну від ворогів, чимало людей плакали.

Сколівчанин Богдан дуже задоволений тим, що завітав на концерт. Творчість Андріани йому подобається, як і її політичні вподобання. Хлопцеві 18 і він не приховує – свій перший в житті голос на парламентських виборах віддасть за «Українську стратегію Гройсмана». «Володимир Гройсман для мене є авторитетом», – каже Богдан, – «Це один з небагатьох прем’єр-міністрів, який так багато зробив для нашої країни. І нова українська школа, яка почала працювати, і політика децентралізації, яку проводив він і його уряд – це дійсно класні позитивні зміни для України. Тому я вважаю, що ця партія – то команда справжніх фахівців, яка знає що робити. Вона це вже довела впродовж останніх років».

І як би довго не втримували сколівчани співачку своїми оваціями, концерт таки добіг свого кінця. Адже настане новий день і на Андріану чекатимуть нові концерти. Зі Сколе вона помандрувала за маршрутом Старий Самбір –Городок – Стрий. Завершиться тур 19-го липня в Червонограді.

Володимир МЕЛЬНИК
Читайте також:

Коментувати

Your email address will not be published.